Naujienų srautas

Kultūra2015.09.08 13:45

Free džiazo projektas „Traffic trio“ Vilniuje pasirodys ir neįprastoje erdvėje

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Po ilgos pertraukos Vilniuje koncertuos gerai pažįstamas garsių džiazo muzikantų – Liudo Mockūno, Daliaus Naujokaičio ir Eugenijaus Kanevičiaus projektas – „Traffic trio“.

Po ilgos pertraukos Vilniuje koncertuos gerai pažįstamas garsių džiazo muzikantų – Liudo Mockūno, Daliaus Naujokaičio ir Eugenijaus Kanevičiaus projektas – „Traffic trio“.

Šį kartą klausytojai kviečiami į šiems muzikantams dar nepatirtą erdvę – alternatyvios muzikos barą „Bix“.

L. Mockūnas, E. Kanevičius ir D. Naujokaitis – gerai žinomi atlikėjai Lietuvos džiazo scenoje. Visų jų stilius – skirtingas, tačiau muzikantams pavyksta į vieną visumą sujungti džiazą, sunkųjį roką, pankroką ir daugybę kitų, atrodo, tarpusavyje nederančių stilių, rašoma pranešime spaudai.

„Traffic trio“ – drąsūs eksperimentatoriai nebijantys džiazo muziką atskleisti per stereotipams nepaklūstančią prizmę. Trio jau spėjo pastebėti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio melomanai.

„Traffic trio“ – energingi, įdomūs ir stebinantys, nepaisant to, kad kai kurie jų kūriniai atliekami akustiškai“, – taip jų Vilniaus pankroko klube „11:20“ išleistą vinilinę plokštelę „Kablys. Live at 11:20“ apibūdina lenkų džiazo radijo programos „Jazzowy Alchemik“ apžvalgininkai.

L. Mockūno, E. Kanevičiaus ir D. Naujokaičio projektas dažnai ieško naujų vietų, kuriose galėtų pristatyti savo muziką. Šį kartą viena jų taps ne džiazo, o roko muzikos mylėtojams geriau pažįstama vieta – baras „Bix“.

Koncertas – reta galimybė išgirsti geriausius kartu kuriančius šiuolaikinio džiazo atlikėjus Lietuvoje.

Koncerto informacija:

Liudas Mockūnas – saksofonai

Eugenijus Kanevičius – bosas, tūba

Dalius Naujokaitis – būgnai

Koncertas vyks kovo 23 d. 18 val., klube „Bix“ (Etmonų g. 6, Vilnius).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi