Kultūra

2014.02.26 11:52

„Golden Parazyth“ skelbia esamos kūrybos retrospektyvą ir koncertų turą

LRT.lt2014.02.26 11:52

Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“ žadina pavasarį ir kviečia į esamos kūrybos retrospektyvą bei koncertų turą „Looking Backward, Moving Forward“.

Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“ žadina pavasarį ir kviečia į esamos kūrybos retrospektyvą bei koncertų turą „Looking Backward, Moving Forward“.

Bene labiausiai elektroninės muzikos scenoje linksniuojamas duetas „Golden Parazyth“ su koncertais aplankys Vilnių, Šiaulius, Panevėžį, Druskininkus, Marijampolę, Kauną ir Klaipėdą.

„Tiek daug visko įvyko per pastaruosius metus. Patyrėme, ragavome, pamatėme, pažinome patys save. Turime ką pasakyti, bet norime šitą labai reikšmingo ir prisiminti. Pavasario koncertų turas „Looking Backward, Moving Forward“ grasinasi parodyti viską, ką turime geriausio. Arba turėjome ir jau pamiršome. Krūva įrašų, spalvinga biografija, gyvi Giedriaus ir mano portretai bei visa kita patirtis. Tai bus absoliučiai kitokie mūsų koncertai – savotiška esamos kūrybos retrospektyva“, –kalbėjo grupės „Golden Parazyth“ narys Aurimas Vilkišius.

Startavę kaip atlikėjo ir prodiuserio Giedriaus Širkos solinis projektas, šiuo metu „Golden Parazyth“ – bene darbščiausi ir publikai gerai pažįstami kūrėjai. Per savo aštuonis gyvavimo metus trunkančią karjerą „Golden Parazyth“ Lietuvoje pasiekė praktiškai viską, ką galima nuveikti vietinėje elektroninės muzikos scenoje. 2013 metai buvo itin palankūs ir sėkmingi duetui - jų biografiją papildė visų mėgiamas „LRT Opus Ore“ serijos koncerto įrašas, keletas savo pačių jėgomis išleistų minialbumų (EP) ir pasirodymai visuose pagrindiniuose šalies klubuose, terasose ir festivaliuose. Nuoširdžiai plušantys vyrukai atstovavo Lietuvai festivalyje „Europavox“ Prancūzijoje, grojo didžiausiai miniai Katedros aikštėje ir dalinosi viena scena su popmuzikos dievaite Lana Del Rey ir britais „Hurts“ (abiem atvejais – laimėję tam skirtą konkursą), rašoma pranešime spaudai.

„Nusprendėme sustoti ir pažiūrėti į „Golden Parazyth“ veiklą klausytojų ir žiūrovų akimis. Laikas atsisveikinti su praeitimi ir judėti į priekį. Gyvų susitikimų metu išgirsite visus esminius, reikalingus ir mūsų gyvenime kažką daugiau nei tiesiog natos reiškiančius kūrinius. Šlagerių karalius „Lapė“, „Last Rainbow“, „Regatta of Hapiness“, „Hello My Friend“, „Kleine Music“ ir kiti žinomi kūriniai nuskambės taip, kad visų širdys greičiausiai bus paliestos ir užgautos. Labai laukiame senų pažįstamų ir naujų klausytojų, ne tik atjaunėjusios šokėjų minios. Ką čia bepridurti – linkime nepraleisti ir tiesiog ateiti“, –  sakė dueto „Golden Parazyth“ vokalistas G. Širka.

Koncertų datos:

03.01 – Vilnius, klubas „Studio 9“

03.07 – Šiauliai, klubas „Blic Bar“

03.08 – Panevėžys, klubas „Tauros Loftas“

03.14 – Druskininkai, vandens pramogų parko klubas „Aqua“

03.15 – Marijampolė, restoranas „Pizza Jazz“

03.21 – Kaunas, „Ryšių kiemelis 837“

03.22 – Klaipėda, klubas „Kaštonas“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.