Kultūra

2015.09.08 13:45

Lietuvoje koncertuos A. Marar

LRT.lt2015.09.08 13:45

Britų laikraščio „The Guardian“ pavadinta Didžiosios Britanijos pogrindinės muzikos veteranė Ayah Marar yra bendradarbiavusi su Calvinu Harrisu, „Camo & Krooked“, „Drumsound & Bassline Smith“ ir kitais muzikos prodiuseriais, balandžio mėn. surengs koncertą Vilniuje.

Britų laikraščio The Guardian pavadinta Didžiosios Britanijos pogrindinės muzikos veteranė Ayah Marar yra bendradarbiavusi su Calvinu Harrisu, „Camo & Krooked“, „Drumsound & Bassline Smith“ ir kitais muzikos prodiuseriais, balandžio mėn. surengs koncertą Vilniuje.

A. Marar – 33 metų jordanų kilmės (gimusi jordanų ir čekų-bulgarų šeimoje) atlikėja, sulaukusi aštuoniolikos persikėlė į Londoną, kur studijavo muziką. Ji savo muzikinę karjerą pradėjo dvidešimt ketverių ir yra ne tik populiarių prodiuserių vokalistė, bet ir dainų autorė bei radijo laidų vedėja Didžiojoje Britanijoje. Atlikėja groja drum‘n‘bass, šokių ir pop muziką, taip pat jos balsas neretai girdimas dubstep stiliaus kūriniuose, rašoma pranešime spaudai.

„Thinking About You“ yra sėkmingiausias A. Marar įrašas su pelningiausiu pasaulio didžėjumi C. Harrisu. A. Marar ir C. HarrisA yra pažįstami jau dešimt metų, nuo tada, kai kurį laiką buvo kambariokai ir kartu įrašė dainą „Let me Know“. Pastaroji yra pirma žinoma C. HarrisO daina.

A. Marar išleido savo debiutinį albumą „The Real 2012“ metų pabaigoje. Albumo dainos leidžiamos tokiose radijo stotyse kaip „Ministry of Sound“, „BBC Radio 1“ ir kitose.

Koncertą „Lofte“ balandžio 12 dieną pradės grupė iš Daugpilio „Dabasu Durovys“, kurie pirmą kartą atliks savo originalias dainas anglų kalba.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.