Kultūra

2015.09.08 13:45

A. Rubinovas paskirtas Kauno kamerinio teatro meno vadovu

BNS 2015.09.08 13:45

Kauno kamerinio teatro meno vadovu paskirtas aktorius ir režisierius Aleksandras Rubinovas.

Kauno kamerinio teatro meno vadovu paskirtas aktorius ir režisierius Aleksandras Rubinovas.

Anksčiau šias pareigas ėjo A. Rubinovo tėvas Stanislovas Rubinovas.

„Skirti A. Rubinovą meno vadovu – logiškas tęstinumas. Nuo 1980 metų kartu su S. Rubinovu jis formavo teatro veidą, užsiėmė pedagogine veikla, ugdė aktorius, pastatė per 20 spektaklių“, – pranešime spaudai cituojamas Kauno kamerinio teatro direktorius Egidijus Tamošiūnas.

Naujasis meno vadovas teigia, kad teatras turėtų tapti atviresnis naujoms idėjoms, tačiau kamerinio teatro principai bus išlaikyti.

„Man tai didžiulė atsakomybė, nes Kauno kamerinis teatras siejamas su Stanislovo Rubinovo vardu. Nors didžiąją gyvenimo dalį kartu brandinome ir įgyvendinome įvairius sumanymus, tačiau mano teatrinis braižas bus neišvengiamai kitoks. Be to, nenorėčiau atsisakyti aktoriaus profesijos. Režisuoti ir pačiam vaidinti – nepakeliama našta. Žinoma, jau turiu minčių, kokius spektaklius statysiu, tačiau turėsime daugiau bendradarbiauti ir su kviestiniais režisieriais“, – teigė A. Rubinovas.

A. Rubinovas yra baigęs Maskvos teatro institutą, kur įgijo dramos ir kino aktoriaus specialybę. Jis yra dirbęs Kauno dramos teatre, Jaunimo teatre – studijoje, Kauno jaunimo kameriniame teatre yra sukūręs apie 60 vaidmenų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.