Naujienų srautas

Kultūra2015.09.08 13:45

Paskutinis šiemet „LRT Opus Ore“ koncertas – su duetu „mmpsuf“

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Triukšmingai atšventusi gimtadienį, LRT Opus komanda tęsia darbus: trečiadienį vakare surengtas paskutinis šių metų „LRT Opus Ore“ serijos koncertas.

Triukšmingai atšventusi gimtadienį, LRT Opus komanda tęsia darbus: trečiadienį vakare surengtas paskutinis šių metų „LRT Opus Ore“ serijos koncertas.

Trečiadienio vakarą LRT Opus radijo įrašų studijoje savo pasirodymą surengė „žiemiškas“ Eglės Sirvydytės ir Aivaro Ruzgo elektroninės muzikos duetas „mmpsuf“.

Kaip jau tapo įprasta, koncertas buvo filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis, vėliau bus perkeliamas į televiziją ir internetą.

Mažąja raide savo pavadinimą rašanti grupė „mmpsuf“ jau seniai yra tapusi savotišku lietuviškos muzikos kokybės etalonu. Pasak paties dueto, jų kuriamą muziką reikia klausyti, išgyventi ir matyti. Projektą sudaro E. Sirvydytė ir A. Ruzgas, sėkmingai išleidę du albumus „Expeditors“ (2011) ir „Retina“ (2012).

Savaitgalį Vilniaus menų fabrike „Loftas“ įvykęs projekto „LRT Opus Ore“ pirmojo gimtadienio anšlaginis koncertas pritraukė ne tik visą Lietuvos alternatyvios muzikos grietinėlę, bet neliko nepastebėtas ir garsių užsienio muzikos vadybininkų.

Internetu koncertą stebėjo ir buvęs britų roko legendos „Pink Floyd“ vadybininkas Peteris Jenneris sveikina naująją lietuviškos muzikos iniciatyvą.

„Esu neblogai pažįstamas su Lietuvos muzikos kultūra, dar šiais metais dalyvavau „Vilnius Music Week“ koncertuose, o šio koncerto – „LRT Opus metai Ore“ – žvaigždes Aliną Orlovą ir grupės „Sheep Got Waxed“ narius pažįstu asmeniškai. Pasinaudodamas proga, norėčiau perduoti linkėjimus visai LRT Opus komandai, sugebančiai pradedančias grupes iškelti į dienos šviesą. Judėkite ir toliau ta pačia kryptimi“ , – linki žinomas roko pasaulio autoritetas.

Prieš metus startavusios koncertų serijos „LRT Opus Ore“ pirmojo gimtadienio koncerte pasirodymus surengė ir metų muzikos iniciatyvą sveikino LRT Opus bičiuliai: „Golden Parazyth“, „Keymono“, Alina Orlova, „Freaks On Floor“, „mmpsuf“, Markas Palubenka, „Colours of Bubbles“, „Mesijus x Garo“, „Sheep Got Waxed“, „Garbanotas Bosistas“, „Los Turbos“, „Umiko“, „Deeper Upper“, „Candee Train“ ir „Soul Moustache“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi