Kultūra

2013.11.25 16:17

Komikas T. Jonesas susituokė slapta

BNS2013.11.25 16:17

„Monty Python“ žvaigždė Terry Jonesas pernai slapta susituokė su 41 metais už save jaunesne širdies drauge Anna Soderstrom.

„Monty Python“ žvaigždė Terry Jonesas pernai slapta susituokė su 41 metais už save jaunesne širdies drauge Anna Soderstrom.
 
71-erių metų komikas 2012 metais išsiskyrė su buvusia savo sutuoktine Alison Telfer, ir vos tik skyrybos įsigaliojo, aktorius nedelsdamas vedė moterį, dėl kurios iširo jo 42 metus trukusi santuoka.
„Mes susituokėme pernai. Įvyko skyrybos, kaip liūdna bebūtų, ir mes susituokėme. Tai laikėme paslaptyje. Norėjome nuslėpti nuo žiniasklaidos. Vestuvės buvo labai nedidelės – jose dalyvavo tik mano duktė ir šalia gyvenantys kaimynai“, – pasakojo T. Jonesas interviu britų laikraščiui „Daily Mail“.
 
T. Jonesas ir 30-etė A. Soderstrom susipažino 2002 metais, kai ji atėjo paimti komiko autografo per jo knygos pristatymą Hertfordo koledže Oksfordo mieste, kur ji mokėsi.
 
Santuoka buvo užregistruota netoli poros namų Haigeite, šiaurinėje Londono dalyje, o po vestuvių pora išvyko medaus mėnesio į Paryžių, kur sulaukė nemalonios staigmenos.
 
„Mes išvažiavome į Paryžių ir mūsų viešbučio kambarį apiplėšė. Mums teko pakeisti viešbutį. Kai sugrįžome po vakarienės, kažkas dar buvo mūsų kambaryje. Anna sakė, kad matė kaip žmogaus ranka dingsta už tualeto durų. Matyt jie buvo kambaryje, kai mes sugrįžome. Ir jie turbūt pabėgo per vonios kambarį. Kitame viešbutyje, kuriame apsistojome, gavome kambarį aukščiau, nes mums paaiškino: nenorime, kad susidarytumėte nuomonę, kad visi viešbučiai, kuriuose apsistojate, yra apiplėšiami“, – pasakojo jis.
 
T. Jonesas su A. Telfer susilaukė dviejų vaikų, kurie dabar jau yra suaugę, o su naująja žmona vyras turi ketverių metų dukterį Siri.
 
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt