Naujienų srautas

Kultūra2015.09.08 13:45

J. Statkevičiaus kolekcijai neabejingos garsenybės į iškilmingą pristatymą traukia būriais

Sekmadienio vakarą lietuviškai madai neabejingos žvaigždės skuba į „Siemens“ areną. Čia iškilmingai pristatoma garsiausio Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus 2014 m. pavasario/vasaros drabužių kolekcija.

Sekmadienio vakarą lietuviškai madai neabejingos žvaigždės skuba į „Siemens“ areną. Čia iškilmingai pristatoma garsiausio Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus 2014 m. pavasario/vasaros drabužių kolekcija.

Garsenybės, sulaukusios vardinių kvietimų į dizainerio rengiamą šou, mielai jų nuotraukas viešino socialiniuose tinkluose. Viena tokių – dainininkė Oksana Pikul-Jaisaitienė, kuriai vestuvinę suknelę sukūrė J. Statkevičius. „Ačiū gerb. Juozui už kvietimą“, – rašė Oksana, paviešinusi kvietimo į renginį nuotrauką.

Kaip kiekvienais metais, taip ir šiais, į Juozo rengiamą šou kūrėjo gerbėjai plūste plūdo. Ryškiausia J. Statkevičiaus podiumo žvaigždė šiemet, kaip naujienų portalas DELFI jau skelbė anksčiau, manekenė Edita Vilkevičiūtė, demonstruoti Juozo drabužių atvyko sulaukusi paties kūrėjo kvietimo.

Viena pirmųjų naujosios kolekcijos įvertinti atskubėjo J. Statkevičiaus mama Vanda, į būrį svečių įsisuko ir režisierius Vytenis Pauliukaitis bei jo draugas Eugenijus Skerstonas, stilistė Austėja Jablonskytė, Oksana Pikul, Jogaila Morkūnas. Verslininko Antano Boso žmona Daina į iškilmingąjį renginį atvyko su draugėmis – ponių kompanija vakarui rinkosi J. Statkevičiaus kurtus drabužius.

Vienas - be žmonos - Juozo naujausios kolekcijos atvyko apžiūrėti verslininkas Rytis Širvaitis. Vos įėjęs į areną žinomas vyras nepanoro būti fotografuojamas. Paaiškėjo, kad J. Jurkutė-Širvaitė - užkulisiuose. Ji tapo viena iš kūrėjo modelių ir kolekcijos pristatymo metu pasirodys ant podiumo.

Tarp svečių – ir Laimutė Užkuraitienė su sūnaus drauge Nijole Statkute, Izolda Gudelis, Gritė Maruškevičiūtė, Algirdas Kaušpėdas ir daugybė kitų.

Prieš kolekcijos pristatymą arenos prieigose buriavosi minios žmonių. Net VIP zonoje svečiai vos tilpo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi