Kultūra

2013.10.27 13:52

„Didysis muzikų paradas“ pristatys jaunuosius šalies talentus

ELTA 2013.10.27 13:52

Muzikų sąjungos renginius apibendrinantis „Didysis muzikų paradas“ kvies susipažinti su jaunaisiais šalies atlikėjais.

Muzikų sąjungos renginius apibendrinantis „Didysis muzikų paradas“ kvies susipažinti su jaunaisiais šalies atlikėjais.

17-ąjį kartą organizuojamame renginyje LRT didžiojoje studijoje savo meistriškumu su publika dalysis ir garsūs kolektyvai, dainininkai, instrumentininkai, ir jauni, dar ne taip gerai žinomi, tačiau talentingi muzikai.

Jaunajai kartai renginyje atstovaus Muzikos ir teatro akademijos simfoninis orkestras ir choras, Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ merginų choras, Vytauto Didžiojo universiteto kamerinis orkestras bei talentingi muzikantai iš Kauno ir Klaipėdos muzikinių teatrų.

Muzikų sąjungos prezidentė Audronė Žigaitytė-Nekrošienė pasakoja, jog šiemet minint 200-ąsias Guiseppe Verdi gimimo metines, koncerte bus galima išvysti kompozitoriui dedikuotą dalį, kurioje garsiausių menininko kūrinių arijas atliks šių metų „Auksinio disko“ laureatė Sandra Janušaitė, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Vytautas Juozapaitis, taip pat Mindaugas Zimkus, Judita Butkytė, Mindaugas Rojus ir kiti atlikėjai.

„Didžiajame muzikų parade“ dalyvaus ir kamerinės muzikos ansamblis „Musica Humana“, Dmitrijaus Golovanovo vadovaujamas Muzikos ir teatro akademijos Bigbendas, kartu su solistais Liudu Mockūnu ir Arkadijumi Gotesmanu, skrabalininkas Regimantas Šilinskas bei kiti muzikantai.

Koncertui diriguos Martynas Staškus.

Renginio metu bus surengta iškilminga „Auksinio disko 2013“ laureatų pagerbimo ceremonija bei apdovanotas „Publikos simpatijos“ prizo laimėtojas.