Naujienų srautas

Kultūra2019.02.25 11:22

Atsiėmęs „Oskarą“ R. Malekas nuvirto nuo laiptų

15min.lt 2019.02.25 11:22

„Oskarą“ sekmadienio naktį už pagrindinį vaidmenį pelniusiam Rami Malekui netikėtai prireikė medikų pagalbos: atsiėmęs prestižinį apdovanojimą, aktorius suklupo lipdamas laiptais ir nuvirto.

Geriausiu metų aktoriumi išrinktas R. Malekas (37 m.), sukūręs Freddie Mercury vaidmenį biografinėje dramoje „Bohemijos Rapsodija“ („Bohemian Rhapsody“), dar ilgai nepamirš šios nakties – į jo rankas pateko pirmasis „Oskaras“ karjeroje.

Tiesa, nuostabus vakaras neapsiėjo be mažyčių nesklandumų. Panašu, kad laimėtas „Oskaras“ R. Malekui kaip reikiant apsuko galvą: lipdamas nuo scenos aktorius buvo taip paskendęs euforijoje, jog neapskaičiavo žingsnių ir... pargriuvo.

Reuters/Scanpix nuotr.

Užfiksuotose nuotraukose matyti, kaip pagelbėti suklupusiam aktoriui suskubo renginyje budėję paramedikai ir aplinkui stovėję asmenys. Nuostabos neslėpė ir pats R. Malekas, tačiau po medikų apžiūros visi galėjo lengviau atsikvėpti – traumų išvengti pavyko, o štai toks kuriozas nė kiek nesugadino pakylėtos aktoriaus nuotaikos.

Nors vieną įstabiausių vakarų R. Maleko karjeroje galimai pažymės viena kita mėlynė, tačiau pats aktorius į incidentą sureagavo kaip visuomet šmaikščiai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi