Kultūra

2019.02.08 14:48

Sušlubavus sveikatai K. Kerbedis atsidūrė ligoninėje: atlikėjas paguldytas į reanimaciją

15min.lt2019.02.08 14:48

Penktadienį Kastytis Kerbedis (55 m.) skubiai išgabentas į ligoninę. 15min žiniomis, atlikėjas šiuo metu yra reanimacijoje, jam atlikta operacija. Dėl netikėtai sušlubavusios sveikatos teko atšaukti vakare numatytą koncertą.

Šią informaciją 15min patvirtino grupės „Naktinės Personos“ narys Aras Vėberis, K. Kerbedžio dukterėčios Martynos Kerbedytės širdies draugas.

„Jo prašymu situacijos negaliu komentuoti, tačiau galiu patvirtinti, kad jis atsidūrė ligoninėje“, – teigė A. Vėberis.

Pasiteiravus, ar atlikėjo sveikatos būklė yra sunki, A. Vėberis situacijos nedetalizavo, tačiau patvirtino, kad pavojus gyvybei negresia: „Viskas bus gerai“.

15min šaltinio žiniomis, atlikėjui penktadienį buvo atlikta operacija. Pranešama, kad ji praėjo sėkmingai ir sklandžiai.

Penktadienio vakarą K. Kerbedžio laukė koncertas sostinėje esančiame klube „Pabo Latino“. Klubo atstovas Gintas Teslia 15min patvirtino, jog atlikėjo koncertas netikėtai atšauktas. Jį pakeis Saulius Prūsaitis.

„Man ryte paskambino jo asmeninis gydytojas, pranešė apie situaciją. Kastytis man ir anksčiau užsiminęs apie sveikatos problemas, pasakojo, kad jam planavo atlikti planinę operaciją.

Vis dėlto situacija pablogėjo, todėl jis jos tiesiog nesulaukė. Mums paskambino ryte iš ligoninės, reanimacijos skyriaus, ir pranešė, kad jis yra reanimuojamas“, – 15min teigė klubo atstovas.