Naujienų srautas

Kultūra2019.02.05 13:28

V. Baumila pristatė dainos „Būk kantri“ vaizdo klipą: tikisi, kad taps vestuvių hitu

„Netikiu, kad visi pasaulyje parašyti kūriniai – iš tikro gyvenimo“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pristatydamas vaizdo klipą naujai dainai „Būk kantri“ sako dainininkas Vaidas Baumila. Naujasis kūrinys – romantiškas ir jausmingas, ir, kaip tikina pats atlikėjas, tikrai gali tapti nauju vestuvių hitu.

„Tokiu šaltu laikotarpiu pasirodo šilta daina. Bet artėja vasario 14-oji, meilės diena, nuo kurios ir prasideda tas laikotarpis, kai pavasarėja ir širdyje, ir lauke. Dienos ilgėja, rytai nebe tokie tamsūs“, – sako V. Baumila.

Žodžius naujajai dainai „Būk kantri“ atlikėjas rašė pats: „Juos traukiu iš istorijų, patirčių, knygų, kelionių – viskas po truputį susikaupia, padeda ir gyvenimiška patirtis. Kažkaip vis lengviau ir lengviau rašosi ta lyrika ir tekstai. Noriu tikėti, kad po truputį tobulėju ir susikurpia tekstai, kuriuose papasakoju istorijas. Bet istorija nebūtinai turi būti gyvenimiška. Netikiu, kad visi pasaulyje parašyti kūriniai – iš tikro gyvenimo“, – įsitikinęs V. Baumila.

Jis sako, kad dainos vaizdo klipą inspiravo neseniai pasirodęs lietuviškas filmas „Širdys“.

R. Daškevičiaus nuotr.

„Man filme patiko 80-tųjų stilistika, drabužiai. Klipe bandėme perteikti to filmo idėją į vaizdo klipą, savo veido į eterį nekišau. Nenorėjau sugadinti tos gražios romantiškos nuotaikos, kuri prasidėjo tame klipe, o istorija papasakota dviejų tikrai nuoširdžiai dirbančių aktorių – esu jiems labai dėkingas“, – sako dainininkas.

Klipe nusifilmavę aktoriai – Roberta Sirgedaitė ir Mantas Bendžius, kuriems dėl galutinio rezultato teko nemažai paplušėti. „Tas šokis – judviejų ilgų valandų, praleistų akademijoje, darbas. Mačiau „žalią“ filmuotą, medžiagą, kurią po to jiems teko grįžti ir taisyti. Jie tikrai įdėjo labai daug darbo“, – tikina V. Baumila.

Klausytojų manymų, romantiška daina jau pretenduoja tapti nauju jaunavedžių favoritu – kūriniu pirmajam šokiui vestuvėse.

„Toks palyginimas jau ne pirmas, taip buvo ir su daina „Tai buvai tu“ – buvau pramintas jaunosios kartos lietuvių vestuvių muzikantu. Smagu, kad žmonės atpažįsta kažkokius sąskambius, kuriuos iš karto vizualizuoja kaip savo pirmojo šokio dainą. Tikiuosi, kad „Būk kantri“ taps tokia daina“, – sako V. Baumila.

Plačiau – laidos įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi