Kultūra

2019.02.01 14:25

Įvertinkite: Jazzu pristato naują dainą apie besąlygišką ir klampią meilę

LRT.lt2019.02.01 14:25

Atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu praėjusią savaitę pristatė kūrinį „Wild“ ir Almerijos dykumoje nufilmuotą jo vaizdo klipą. Jazzu meta dar vieną kortą: pristato dainą „Dumblas“ iš naujojo albumo. „Žmonės susipažino su mano pokyčiais, dabar gali susipažinti su mano šių dienų kūryba lietuvių kalba“, – sako Jazzu.

Jau greitai pasaulį išvys du nauji Jazzu albumai: vienas jų parašytas anglų kalba, kitas – lietuviškas. Abu juos atlikėja pristatys savo koncertiniame ture „Welcome“, kuris prasidės jau šį mėnesį, rašoma pranešime spaudai.

„Kaip ir žadėjau, arenose pristatysiu dvigubą – anglišką ir lietuvišką albumą. Ir dabar pats laikas atskleisti klausytojams, kokios naujos dainos skambės turo koncertuose. Žinoma, ten bus galima išgirsti „Aš skiriu tau šį lietų“, Po mano oda“, „Ką tu su manim darai“, „Apie tave“. Tikiuosi, kad žmonėms patiks ir naujasis kūrinys „Dumblas“, kuris tapo naujo lietuviško albumo tituline daina“, – pasakojo Jazzu.

„Mūsų kasdienėje kalboje dumblas turi tamsų atspalvį, tačiau šiuo atveju jis – kitoks“, – priduria ji.

Pasak jos, tai klampių santykių simbolis, o šioje dainoje įsimylėjimą atlikėja prilygina priklausomybei.

„Tai yra daina apie besąlygišką, klampią meilę, kai negali būti su žmogumi, ir taip pat negali būti be jo. Ši daina – apie ryšį, kurio nepajėgs nutraukti net išsiskyrimas. Kai skauda, bet myli. Myli, bet skauda. Ir kai visiškai atsiduodi ir pasiduodi dėl kito žmogaus, nes supranti, kad daugiau niekada gyvenime taip nemylėsi. Tai lyg pažadas: ir varge, ir džiaugsme, ir danguje, ir meilėje, ir tame dumble, purve mes vis tiek liksime kartu. Dumblas praranda savo negatyvią reikšmę šioje dainoje. Ir ją kiekvienas galės pritaikyti savo meilės istorijai“, – sako Jazzu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.