Kultūra

2019.01.23 13:04

Jazzu pristato savo pasaulinį debiutą: dainą „Wild“ ir dykumoje filmuotą vaizdo klipą

LRT.lt 2019.01.23 13:04

Ši diena atlikėjai Justei Arlauskaitei-Jazzu ypatinga: pagaliau ji gali oficialiai pristatyti savo gerbėjams naujas karjeros spalvas, Londono įrašų studijose gimusią muziką ir Ispanijos smėlynuose su užsienio kompanija nufilmuotą vaizdo klipą.

Naujasis kūrinys „Wild“ parodo visiškai kitokią Jazzu: joje dar daugiau ugnies, dinamikos, ryžto. Šis darbas pareikalavo didelės ištvermės, tačiau matydama rezultatą atlikėja jaučiasi laiminga, teigiama atlikėjos pranešime.

Klipo filmavimo darbai vyko Almerijos dykumose. „Visa komanda iš Londono skridome į Ispaniją, kur laukė likusi komandos dalis. Filmavimas vyko laukinėje Almerijoje. Kėlėmės 5 valandą ryto, 6-ą jau buvome lokacijoje. Filmavimo metu tvyrojo 40 laipsnių karštis ir jokio vėjo! Buvo tikrai sunku, per pertraukėles bėgdavome atgal į savo palapinių miestelį, kur laukė atvėsinti kambariai ir daug daug vandens, – šypsosi Jazzu. – Filmavimas truko apie 18 valandų be atokvėpio. Bet procesas neprailgo.“

Naujasis klipas:

Atlikėja džiaugiasi visa užsienio komanda, kuri buvo ne tik profesionali, bet ir labai geros nuotaikos. Jų energetiniai laukai sutapo iškart: „Daug juokėmės, susidraugavome ir lig šios dienos bendraujame: pagrindinės šokėjos atskrenda į M.A.M.A apdovanojimus, kartu pasirodysime ant scenos. Viso filmavimo metu šalia buvo mano prodiuseris Anthony Marshall, kartu su juo ir mano vadybininku Lauru Lučiūnu sukūrėme klipo koncepciją. Pati daina yra apie laisvės troškimą, apie maištą prieš sistemą ir kitų norą mus riboti. Kartu tai – apie muziką kaip religiją, neatrastas civilizacijas, besąlygišką meilę, apie asmenybės progresą bei transformaciją.“

Klipui atlikėją įkvėpė tokie filmai, kaip „Kill Bill“ ir „Madmax“, festivalis „Burning Man“, kurio idėja Jazzu yra labai artima.

„Ačiū A. Marshalui už tai, kad jis man padėjo atrasti formą, kaip tą padaryti. Gyvenu svajonės išsipildyme. Tikiu, kad tai, ką kuriu dabar, yra aktualu, drąsu ir šiuolaikiška, nuoširdu, atvira ir reikalinga. Ir tikiu, kad tai yra mano vartai į dar didesnę – pasaulinę sceną. Aš jau žinau, ką veiksiu artimiausius 3 metus. Laukia intensyvus laikas. Dėkoju likimui ir aplinkybėms, kad mano komanda taip manim tiki... Tai yra dovana. Taigi – kviečiu visus pasileisti plaukus ir susipažinti iš naujo“, – šypsosi Jazzu, pristatydama kūrinį, kuris jau yra įkeltas į muzikines platformas.

Naujoji daina „Wild“ ir vasarį prasidedantis koncertinis turas „WELCOME“ Jazzu klausytojams padės pamatyti jos dabartinį pasaulį. „Dievinu savo klausytojus ir man didžiulė laimė bus dalintis su jais ne tik naujausia muzika, bet ir populiariausiomis dainomis „Po mano oda“, „Ką tu su manim darai“, „Aš skiriu tau šį lietų“, „Apie tave“ ir daugelį kitų. Nors aš – pasikeitusi, bet esmė tokia pati: gylio ieškojimas, manifestacija, meilė ir ėjimas į priekį“, – sako naują karjeros puslapį atvertusi Jazzu.