Kultūra

2018.12.28 11:54

Oficialu: „Karibų piratų“ kūrėjai atsisako J. Deppo paslaugų

DELFI.lt, Edmundas Jakilaitis2018.12.28 11:54

Aktorius Johnny Deppas po penkių filmų daugiau nebesifilmuos itin didelio populiarumo sulaukusiose juostose „Karibų piratai“. Tai patvirtino ir „Disney“, skelbia „The Daily Mail“.    

Šokiruojantis „Disney“ sprendimas atsisakyti šio aktoriaus paslaugų pirmą kartą audrą sukėlė dar spalį. Prie filmų nuo šiol dirbs ir nauji scenaristai Rhettas Reese`as ir Paulas Wernickas. „Disney“ atstovas oficialiai patvirtino žinią, kad J. Deppas nebebus kviečiamas vaidinti kapitono Džeko Sperou. Anot jo, pokyčiai būtini siekiant filmams suteikti „naujos energijos ir gyvybės“.

Štai ką „The Hollywood Reporter“ sako „Disney“ gamybos vadovas Seanas Bailey`is: „Norime filmui suteikti naujos energijos ir gyvybės. Man labai patinka tos juostos, bet Paulas ir Rhettas („Deadpool“ kūrėjai) plušės pasiraitoję rankoves – iš jų tikimės savotiškos revoliucijos“.

J. Deppas kapitoną Džeką Sperou vaidino penkiuose „Karibų piratų“ filmuose – paskutinis iš jų 2017 m. pasirodęs „Dead Men Tell No Tales“ sukurtas po 14 metų pertraukos.

Planet Photos/Scanpix nuotr. 

Originalaus „Karibų piratų“ scenarijaus autorius Stuartas Beattie oficialiai patvirtino, kad „Disney Studios“ pasirinko nebedirbti su J. Deppu, nes ketina juostas perdaryti: „Manau, kad J. Deppas buvo puikus pasirinkimas, jis tobulai prisijaukino personažą. Visas pasaulis aktorių pažįsta kaip Džeką Sperou“.

„Vaikai visame pasaulyje jį myli būtent kaip Džeką Sperou. Manau, kad tai patiko ir jam pačiam, ir mums. Esu labai laimingas, kad teko kartu dirbti“, – teigia S. Beattie.

J. Deppas, dar žinomas ir iš tokių sėkmingų juostų kaip „Edvardas Žirkliarankis“, 2003 m. debiutavęs „Juodojo perlo prakeiksme“, tokio pripažinimo tikrai nesitikėjo. „Manau, kad Džekas Sperou yra jo gyvenimo vaidmuo. Tai vienintelis personažas, kurį jis vaidino net penkis kartus. Tai personažas, kuriuo persirengę, žmonės linksmina vaikus ligoninėse. J. Deppas dėl šio vaidmens bus prisimenamas visą gyvenimą“, – priduria S. Beattie.