Naujienų srautas

Kultūra2018.12.27 17:30

Pristatoma naujoji poeto M. Nastaravičiaus knyga „Bendratis“

Poeto, dramatugo Mindaugo Nastaravičiaus veikla apima nemažai: jis rašo pjeses, bendradarbiauja su Lietuvos teatrais, prieš trejus metus už dramaturgiją jis įvertintas „Auksiniu scenos kryžiumi“. Dabar pasirodė ir trečioji jo poezijos knyga.

Poetas M. Nastaravičius drauge su jo naujausios poezijos knygos „Bendratis“ dailininke Agne Dautartaite-Krutule rengiasi šios knygos pristatymui.

Tai – M. Nastaravičiaus trečioji knyga. 2010-aisiais pasirodė pirmoji tuomet 26-erių M. Nastaravičiaus poezijos knyga „Dėmėtų akių“, už kurią iš karto buvo įvertintas Zigmo Gėlės Gaidamavičiaus premija, po ketverių metų pasirodė jo antroji knyga – „MO“, už kurią taip pat buvo įvertintas Julijono Lindės Dobilo bei jaunojo Jotvingio premija. Ir vėl po ketverių metų pertraukos – nauja knyga – trečioji –„Bendratis“.

Poetas pasakoja, jog svarbi ir paantraštė, vieno eilėraščio istorija apie tai, kaip pasakotojas mėgina parašyti tą vieną eilėraštį ir kodėl jį bando parašyti. „Aš neturiu tikslo prirašyti daug eilėraščių, parašyti per gyvenimą jų tūkstantį, ir kad jie būtų skirtingi. Mes visi mėginame Tą Vieną eilėraštį parašyti ir bet kokia mūsų pastanga yra iš noro sukurti Tą eilėraštį, ši knyga yra apie to eilėraščio radimąsi“, – teigia naująją knygą pristatantis M. Nastaravičius.

Knyga „Bendratis“ bus pristatyta penktadienį Rašytojų sąjungos bare „Salionas“.

Daugiau apie tai – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi