Kultūra

2018.12.18 07:14

Vilniuje atidaromas Dizainerių skveras

BNS2018.12.18 07:14

Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje, bus atidarytas Dizainerių skveras. Čia savo gaminius siūlys daugiau šimtas kūrėjų. Mugėje dalyvaus dizaineriai iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, ypač daug bus naujosios kartos kūrėjų, pranešė organizatoriai.

„Naujosios kartos dizainerius vienija darnos su gamta ir mus supančia aplinka idėjos, natūralių ar perdirbtų medžiagų naudojimas. Terariumas elektros lemputė, kurioje suformuota unikali ekosistema, suteikia gyvybės ir žalumos aplinkai – tai tik viena iš daugelio laukiančių staigmenų. Unikalių, stilingų ir madingų dovanų pasirinkimas neleis išeiti tuščiomis ir užkrės gera nuotaika“, – žada mugės organizatoriai. 

Šiemet naujausias mados ir stiliaus tendencijas pristatys gerai žinomi ženklai: „Ocdeco“, „Toks Visoks“, TYKKI, VAIDUS, „AnGis“, SOLIDU, „Dovanosis“, HAPĖ, „Nostalgie Ceramics“ ir kt. Atvyks ir dizainerių iš Latvijos, Estijos, Rusijos.

Dizainerių erdvę sujungianti „Ideas Block“ pristatys Lietuvoje vis populiarėjančius prekių ženklus: „TwoFingers“, „Goods“, „Ubi keramika“, „Forest“, IVA, „Iniciatyvų namai“, „Ideacycle“ ir kt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.