Kultūra

2018.12.10 23:42

Grupė „Skamp” savo jubiliejaus „Siemens“ arenoje nebešvęs: parduota per mažai bilietų

lrytas.lt2018.12.10 23:42

Gruodžio 26-ąją Vilniaus „Siemens“ arenoje turėjęs vykti grupės „Skamp“ dvidešimtmečio koncertas keliamas į mažesnę salę. Apie tai pirmadienio vakarą socialiniuose tinkluose paskelbė pati grupė. 

Nuo metų pradžios reklamuotas „Skamp“ planas jubiliejų atšvęsti didžiausioje Vilniaus arenoje, panašu, buvo pernelyg optimistinis.

Kaip pirmadienį pripažino pati grupė, į koncertą nebuvo parduota pakankamai bilietų, todėl jis perkeliamas ten, kur „Skamp“ kasmet rengia kalėdinį pasirodymą – menų fabriką „Loftas“, kurio šeimininkas yra grupės narys Viktoras Diawara.

„Šiuo metu yra parduota gana daug bilietų tokiai erdvei kaip „Loftas“, tačiau to neužtenka norint pilnai užpildyti „Siemens“ areną, todėl nusprendėme renginį perkelti į erdvę, kurioje jaučiamės kaip namie – į „Loftą“. 

Esu tikras, kad čia mums pavyks užkurti gerą vakarėlį ir būsime arčiau savo klausytojų“, – internete rašo grupės „Skamp“ narys Viktoras Diawara.

Grupė užtikrina, kad visi bilietai į „Siemens“ arenoje turėjusį vykti „Skamp“ 20 metų gimtadienio koncertą galios ir „Lofte“. Tačiau jei nauja renginio vieta netinka, galima kreiptis į bilietų platinimo įmonę „Tiketa“ dėl bilietų grąžinimo.

„Koncerto data ir esmė nesikeičia, keičiasi tik jo vieta. Mums tai yra labai svarbi diena, kuriai ruošiamės atsakingai. Tikimės, kad mūsų ilgamečiams gerbėjams, draugams ir kolegoms šis pokytis nepadarys esminio skirtumo ir mes visi susitiksime jau antrąją Kalėdų dieną“, – sako Erica Jennings, savo muzikinę karjerą „Skamp“ pradėjusi būdama vos 18-os.

Šį savaitgalį turėjo įvykti Ievos Zasimauskaitės ir kelių šių metų „Eurovizijos“ dalyvių iš užsienio koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje – dėl menkų bilietų pardavimų jis buvo atšauktas prieš kelias savaites.

Pernai dėl tos pačios priežasties savo pasirodymą Vilniaus salėje „Compensa“ atšaukė dainininkė Jurga Šeduikytė, o prieš porą metų savo turą per didžiausias Lietuvos arenas – Vaidas Baumila.

Lietuvos pramogų pasaulio užkulisiuose kalbama, kad po pastaruosius kelerius metus kilusios šalies atlikėjų koncertų arenose bangos šiuo metu juntamas sulėtėjimas – pagausėjus renginių, žiūrovai vis atidžiau renkasi, kuriems koncertams išleisti savo pinigus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.