Kultūra

2018.11.29 13:58

Legendinė britų aktorė H. Mirren apsilankė J. Statkevičiaus madų pristatyme

žmonės.lt2018.11.29 13:58

Lapkričio 28 dieną dizainerio Juozo Statkevičiaus madų šou nepraleido ir legendinė kino aktorė, šiuo metu Lietuvoje viešinti ir istorinėje dramoje apie Jakateriną II besifilmuojanti Helen Mirren.

Juozo Statkevičiaus surengta mados šventė trečiadienio vakarą nušvito dar labiau, kai visų dėmesys nukrypo į ypatingą šio vakaro viešnią – „Oskaro“ laureatę Helen Mirren. Ji Lietuvoje filmavosi keturių dalių filme apie vėlesniuosius Jekaterinos valdymo metus. Filmavimai taip pat buvo numatyti Latvijoje ir Rusijoje.

Helen Mirren – apdovanota ne tik „Oskaru“, bet ir trimis BAFTA prizais, ji pelniusi galybę apdovanojimų už puikiausius pasiekimus kine. 2003 metais Helen pagerbta Britanijos imperijos ordinu, tais pačiais metais aktorei atidengta ir žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje.

Gimimo diena ar Naujieji metai – ne tas atskaitos taškas, nuo kurio J.Statkevičius pradeda skaičiuoti metus. Kolekcijos pristatymas darganotą rudenį – svarbiausias jo metų įvykis.

Prie įspūdingo Juozo šou šiandien prisidėjo visi – kas atėję palaikyti džiugiomis ovacijomis, kas metai iš metų žingsniuodami jo podiumu.

Šiandien modeliais tapo žinomos Lietuvos moterys. Specialiai iš užsienio atskrido Juozo mūzomis laikomos Asta Valentaitė, Edita Vilkevičiūtė, Svetlana Griaznova, podiumu žengė Karolina Toleikytė, Simona Burbaitė ir net Daiva Bakutienė.

Dizaineris išliko ištikimas kai kuriems, jau tradicija tapti spėjusiems savo sprendimams. Modelių batai buvo specialiai Juozui sukurti ispanų mados dizainerio Manolo Blahnik, stilistiniais sprendimais dizaineris tarėsi su Karina Leontjeva, grimą šiais metais kūrė ne tik pats Juozas, bet ir savo srities profesionalės Laura Kreivytė bei Lilija Bytautaitė. Už modelių plaukus atsakingi – J. Statkevičius, P. Markeliūnas, Šou režisieriumi tapo Gintaras Varnas.

Įspūdžiai iš šou – Ievos Ripinskytės video reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt