Kultūra

2018.11.07 16:56

Staigios mirties ištikto A. Storpirščio brolis: jis visą gyvenimą buvo staigus

Jurgita Noreikienė, lrytas.lt2018.11.07 16:56

Antradienį vakare mirė aktorius Arūnas Storpirštis. A. Storpirščio brolis, taip pat aktorius Gediminas Storpirštis, portalui lrytas.lt sakė, kad 68 m. Arūno mirtis visai šeimai buvo labai netikėta. „Mirties priežastis – plyšusi aorta“, – sakė G. Storpirštis. Greita mirtis ištiko per porą valandų.

„Jis turėjo ir kitų sveikatos problemų, dėl kurių gydytojai nebegalėjo padėti. Mes, artimieji, tai žinojome. Jis gyveno su tam tikra bomba“, – sakė brolis. Darbštus aktorius dirbo net ir paskutinę savo gyvenimo dieną – garsino amerikietišką vaikams skirtą filmą.

„Tai įvyko vakar [antradienį]. Jis visą gyvenimą darbavosi, ir dar vakar darbavosi – garsino filmą“, – trečiadienį kalbėjo G. Storpirštis. Aorta plyšo grįžus po darbo, žmona tuo metu taip pat buvo namuose. „Į ligoninę palydėjo ir sūnus, ir žmona. Devintą valandą vakaro, prieš išvežant į reanimaciją, jis dar turėjo sąmonę“, – sakė brolis.

Jokių atsisveikinimo žodžių ištarta nebuvo – niekas nesitikėjo, kad mirtis ištiks taip greitai. „Aš kalbėjausi su daktarais – sakė, kad viskas gali įvykti labai greitai, o gali ir po savaitės. Nesitikėjome, kad taip staigiai“, – apgailestavo Gediminas. „Bet jis visą gyvenimą buvo staigus, greitas visuose sprendimuose“, – sakė brolis.

Praeityje audringu gyvenimu garsėjęs A. Storpirštis jau daugiau kaip 15 metų gyveno su savo trečiąja žmona Vilija. Tėvo gedi du vaikai – sūnus Simonas, kurio aktorius susilaukė su antrąja žmona balerina Vilija Parutyte, ir dukra Evelina.

„Arūnas spėjo pasidžiaugti anūkais“, – guodėsi brolis Gediminas. Tiek Simonas, tiek Evelina augina berniukus.

Pasak brolio, penktadienį su velioniu bus galima atsisveikinti Jaunimo teatro Mažojoje scenoje. Laidotuvės planuojamos šeštadienį, kol kas dar nėra žinoma, kokiose kapinėse.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.