Naujienų srautas

Kultūra2018.11.06 19:23

B. Šarka ir R. Treigys pristato iš nuotraukų socialiniuose tinkluose gimusią parodą

Klaipėdos Parodų rūmuose vienos dienos fotografijų parodoje menininkai Benas Šarka ir Remigijus Treigys pristatė daugiau kaip metus internetinėje erdvėje trukusią fotografinę diskusiją ir iš jos sukurtą fotografijų albumą „Vidurnakt ir giliau“.

„Čia viskas susiję su meile. Tą vakarą Remigijaus šeima kažkur buvo išvažiavusi. Mano šeima kažkur buvo užsikasusi, išnykusi ir mes paprasčiausiai prisipažinom vienas kitam meilėje. Čia yra tiktai meilės laiškai, o apie meilę mes nieko negalim pasakyt“, – taip B. Šarka pristato fotografijas, kuriomis jis bendravo su fotomenininku R. Treigiu.

Pašnekesiai vaizdais tarp dviejų menininkų užsimezgė praėjusių metų vasarą.

„Viskas įvyko labai atsitiktinai. Benas įdėjo fotografiją į feisbuką ir aš kaip ir juokais jam atsakiau kažkokiu panašiu vaizdu. Vieną kartą, kitą kartą ir taip įsivažiavo. Nebuvo turbūt dienos, nebuvo vakaro, nebuvo nakties, kad Benas neįdėtų, aš neduočiau atsakymo“, – pasakoja R. Treigys.

Parodoje – tik nedidelė dalis vaizdų, kuriuos abu kūrėjai fotografuodavo išmaniaisiais telefonais, o vėliau įkeldavo į internetą, visiems sutalpinti esą reikėtų kelių parodų rūmų salių.

Išsamiau – Marijos Gabrienės reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi