Naujienų srautas

Kultūra2018.10.22 12:18

Pirmadienį „Lofte“ – muzikinė Jurgos išpažintis klausytojams

LRT.lt 2018.10.22 12:18

Pirmadienio vakarą, spalio 22-ąją, menų fabrike „Loftas“ klausytojų lauks šiltas ir nuoširdus dainininkės Jurgos ir jos grupės koncertas. Šis pasirodymas – „Lofto“ pirmadienio renginių serijos „Local Mondays“ ir Jurgos koncertų turo „Ten, kur tu“ dalis.

„Rudens sezonas man visada asocijuojasi su svajonėmis, garsu ir kūryba – jo metu parašiau geriausias, jautriausias ir sau artimiausias dainas. O „Ten, kur tu“ – mano ruduo, stojantis tarp laukinio šokio ir nostalgiškai šviesaus laiko su savimi. Mano švelni išpažintis, kuriai reikia klausytojo“, – teigia Jurga.

Koncerte atlikėja pristatys naujausius singlus „Dance“, „Be Žodžių“, praėjusį penktadienį skaitmeninėse albumo klausymo platformose pasirodžiusią, Igorio Kofo prodiusuotą dainą „Ten, kur tu“, albumo „Not Perfect“ kūrinius bei įsimintiniausius karjeros etapus žyminčias dainas.

Jurgos koncertų lankytojai jau turėjo galimybę išgirsti „Dance“ tiek jos koncertų turo „Not Perfect“ metu pavasarį, tiek per vasaros koncertus. 2005 metais savo solinę karjerą pradėjusi Jurga tapo viena populiariausių Lietuvos dainininkių, yra laimėjusi prestižiškiausius apdovanojimus tarp Lietuvos atlikėjų užsienyje. 2007 m. rudenį Miunchene vykusiuose MTV Europos muzikos apdovanojimuose Jurga apdovanota geriausios Baltijos šalių atlikėjos statulėle, prieš tai tų pačių metų vasarą laimėjusi Baltijos dainų festivalio Švedijoje „Grand Prix“.

„Local Mondays“ renginių serija atvira visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimoms, ir gyvūnams, ir vaikams. Vaikams iki 8 metų įėjimas į koncertus nemokamas.

„Local Mondays“ duris atvers 18.30 val. Įėjimo kaina: 8 eurai su „Facebook“ R.S.V.P., kitiems – 10 eurai. Bilietus galima įsigyti internetu arba prie durų. „Local Mondays“ koncertą vilniečiai ir miesto svečiai ras menų fabrike „Loftas“, Švitrigailos g. 29, Vilniuje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi