Kultūra

2018.09.14 11:08

Penktadienį „Lofte“ – charizmatiškoji britė E. Lazarus

LRT.lt, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2018.09.14 11:08

Charizmatiškoji Eva Lazarus („Dub Mafia“ vokalistė) iš Didžiosios Britanijos grįžta į Vilnių. Ilgai lauktas jos pasirodymas menų fabrike „Loftas“ – jau rugsėjo 14-ąją, skelbia organizatoriai.

Galingas balsas, galingi ritmai ir galinga šukuosena – tai ir yra britė E. Lazarus. „Lofte“ jau kelis sykius jau viešėjusi dainininkė ir dainų kūrėja ištikima savo muzikiniam stiliui: nuo regio iki hiphopo, nuo dramenbeiso iki jungle, subrandintų gimtajame Bristolyje.

Nors E. Lazaros muzikiniame turų žemėlapyje didžiausi muzikos festivaliai (Glastonbury, Soundwave, BoomBap, Outlook, BoomTown, etc.), jai visai nesvarbu, kur pasirodyti – ar tai reivo vakarėlis, ar klubas, ar festivalis, ar paprasčiausia valtis – E. Lazarus visur atiduos 10 proc. savo energijos ir užburiančio vokalo jėgos.

Penktadienį kartu su E. Lazarus ant scenos lips jos bičiuliai britas „Kid Fiction“ ir Chris Munky iš Naujosios Zelandijos. Taip pat lietuvių „Groove Tribe“ komanda, propaguojanti autentišką gyvą skambesį. Senųjų soundsystemų tradicijose apjungdama gyvą bendravimą su publika, MC pasirodymus, neišleistą ekskliuzyvinę muziką ir retas plokšteles.

Išsamiau – „Labas rytas, Lietuva“ įraše.