Naujienų srautas

Kultūra2018.09.07 20:59

Penktadienį festivalyje „Loftas Fest“ – garsios grupės „Metronomy“ ir „Carnival Youth“

LRT.lt 2018.09.07 20:59

Vilniuje prasidėjo visą savaitgalį truksiantis muzikos ir menų festivalis „Loftas Fest“. Festivalis rengiamas jau septintą kartą, šiemet lankytojai vėl kviečiami mėgautis gera muzika, šiuolaikiniu menu ir gatvės maistu. Penktadienį festivalyje pasirodė tokios scenos žvaigždės, kaip „Garbanotas bosistas“, „Metronomy“, „Carnival Youth“ ir kiti.

„Loftas Fest“ – urbanistinis muzikos ir meno festivalis, kuriame pasirodo garsūs atlikėjai tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio šalių. Festivalis kviečia ne tik išgirsti mėgstamus ar naujus atlikėjus, bet ir pasimėgauti kitomis pramogomis. Šiais metais „Loftas Fest“ svečiai galės išvysti meno galeriją, naktinį kiną, žaidimų zoną ar vinilo turgų, taip pat kvies maisto sunkvežimių alėja.

Festivalio metu industriniame menų fabriko „Loftas“ kieme įsikurs net šešios muzikos scenos. Penktadienį pagrindinėmis scenomis taps lauko scena „Kalnapilis Nealkoholinis: Europavox“ ir vidaus scena „Bushmills presents“. Jose pasirodys ryškiausios penktadienio festivalio žvaigždės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi