Kultūra

2018.09.03 11:24

Pirmadienį – „LRT OPUS terasos“ uždarymas su Mesijumi

LRT.lt2018.09.03 11:24

Pirmadienį, rugsėjo 3 d., menų fabriko „Loftas“ kieme įsikūrusioje „LRT OPUS terasoje“ – vasaros sezono uždarymas su Mesijumi, rašoma pranešime spaudai.

Mesijus – elektroninės muzikos ir avangardinio repo balsas. Jo koncertų metu geriau auga palmės, greičiau gyja žaizdos ir lėtėja senėjimo procesas. Išskirtinio pasirodymo metu bus ištransliuoti best-of iš visų iki šiol išleistų albumų:

„LRT OPUS terasa“ – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Šio vakaro įėjimo kaina: vos 5 eurai su „Facebook“ R.S.V.P., kitiems – 8 eurai. Bilietus galima įsigyti internetu goo.gl/WUronvarba prie durų. „LRT OPUS terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras vidiniame menų fabriko „Loftas“ kieme (įėjimas iš Panerių g. 37 pusė, pro prekybos centro „Iris“ vartus).