Kultūra

2018.09.02 15:47

Bono praradus balsą U2 nutraukė koncertą Berlyne

BNS 2018.09.02 15:47

Airių roko grupė U2 šeštadienį vakare buvo priversta vos po kelių dainų nutraukti koncertą tūkstančiams gerbėjų Berlyne, nes pagrindiniam dainininkui Bono dingo balsas.

„Mes labai atsiprašome dėl... atšaukimo, – sakoma grupės pareiškime jos interneto svetainėje. – Bono prieš šou buvo puikios formos, jo balsas buvo puikus ir visi mes laukėme antrojo vakaro Berlyne, bet po kelių dainų jam visiškai dingo balsas.“

„Nežinome, kas atsitiko ir konsultuojamės su medikais“, – priduriama pareiškime.

Tai buvo antras ir paskutinis į gastroles „Experience + Innocence“ išsirengusios grupės koncertas Vokietijos sostinėje.

Po kelių pirmųjų dainų ėmė atrodyti, kad Bono balsas streikuoja. Kelis kartus 58 metų dainininkas liovėsi dainavęs, kad gurkštelėtų gėrimo iš termoso.

Gyvenimo būdo žurnalo EFTM socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbtame įraše matyti, kaip Bono pagaliau sako žiūrovams: „Galvoju, kad nebegalime tęsti“.

„Taip neteisinga jūsų atžvilgiu. Tai nenaudinga“, – pasakė jis, grupei nutraukus šou, kad galėtų „pasitarti“.

Koncertas galiausiai buvo nutrauktas, žiūrovams buvo pasakyta, kad jie vėliau galėtų sugrįžti į kokį nors kitą U2 šou.

„Kaip visada, vertiname savo žiūrovų supratimą ir visų mūsų gerbėjų, Berlyne ir atvykusių iš toli, paramą. Labai greitai pateiksime jums atnaujintą informaciją“, – sakoma pareiškime.

JAV aktorė Ashley Judd „Twitter“ parašė, kad Bono „dainavo iš visų jėgų“, bet „staiga dingo“ jo balsas.

„Minia labai jį užjautė“, – pridūrė ji.

Kitas U2 koncertas numatytas antradienį Kelne.

Per pirmąjį koncertą Berlyne, kuris įvyko penktadienį, Bono smerkė neseniai Rytų Vokietijos Chemnico mieste prasiveržusį kraštutinių dešiniųjų smurtą.

Koncerto metu scenoje buvo projektuojamas šūkis „#wirsindmehr“ („mes esame daugiau nei tai“), kurį Vokietijoje prieš kraštutinius dešiniuosius naudojo atsakomųjų protestų dalyviai. Projekcija sulaukė žiūrovų sveikinimo šūksnių.

Su šiuo šūkiu Chemnice pirmadienį nemokamą koncertą rengia vokiečių pankgrupė „Die Toten Hosen“.