Kultūra

2018.08.22 14:56

Didžiausio ugnies festivalio „Pasaka“ organizatoriai atskleidžia renginio programą

LRT.lt2018.08.22 14:56

Iki šiol gan paslaptingais išlikę ir apie festivalį „Pasaka“ nedaugžodžiavę organizatoriai dabar patenkina žmonių smalsumą ir, pristatydami renginio programą, pabrėžia, kad nuobodžiauti tikrai nebus kada, rašoma pranešime spaudai.

Rugpjūčio 25–26 dienomis Paežerių dvare festivalio vartai svečiams bus atidaromi jau nuo 10 val., o 12 val. prasidės įvairios pramogos ir įtraukiantys edukaciniai užsiėmimai. „Renginiui ruošiamės labai atsakingai ir, sudarydami programą, stengėmės atsižvelgti į visų amžiaus grupių poreikius, tad sau patinkančių pramogų tikrai ras kiekvienas“ – džiaugiasi renginio organizatoriai Paulius Orlovas ir Mantas Linkevičius.

Festivalio vakarinė programa prasidės su įspūdingais koncertais: rugpjūčio 25 d. scenoje karaliaus visų pamiltas „Saulės kliošas“ su pasakiško balso vokaliste Juste Starinskaite, o rugpjūčio 26 d. svečiams nuobodžiauti neleis scenos grandas Egidijus Sipavičius.

Temstant prasidės užburiantys fakyrų pasirodymai. Ugnies meistrai, atvykę iš viso pasaulio, demonstruos savo sugebėjimus pažaboti ugnį tiek individualiuose, tiek komandiniuose pasirodymuose, o šventę vainikuos galingų ugnies skulptūrų įžiebimas ir dangų nuspalvinantys fejerverkai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.