Kultūra

2018.08.19 11:54

Karklės festivalį vainikavo britų žvaigždės C. Davido ir M. Mikutavičiaus koncertai

15min.lt2018.08.19 11:54

Antroji Karklės muzikos festivalio diena buvo kaip niekad karšta. Ir ne tik dėl puikaus oro – į pagrindinę festivalio sceną šeštadienį vienas po kito lipo muzikos žvaigždės, kurios Baltijos jūros krante užkūrė tikrą pirtį.  

Šeštadienį Karklės scenoje pasirodė atlikėja GJan, britų didžėjus Jax Jones, o vėliau į sceną lipo pagrindinės festivalio žvaigždės Craigas Davidas ir Marijonas Mikutavičius.

Britų muzikos žvaigždė Craigas Davidas mūsų šalyje koncertavo pirmą kartą. C. Davidas šiemet yra vienas geidžiamiausių atlikėjų Europos festivalių scenose – į Lietuvą atlikėjas atvyko su išskirtine muzikine programa TS5.

Anglijoje gimęs dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris 2018 metų pradžioje išleido jau 7-ąjį savo albumą, pavadinimu „The Time Is Now“. Šis C. Davido darbas iškart šovė į Britanijos albumų topų viršūnę, o daina, „I know You“, įrašyta kartu su grupe „Bastille“, jau ne pirmą mėnesį sukasi tarp klausomiausių Europos kūrinių.

BNS nuotr.

Jaunajai muzikos gerbėjų kartai C. Davidas pažįstamas iš hitų „Aint‘t Giving Up“ bei „Nothing Like This“, vyresni puikiai pamena atlikėjo hitus „Walking Away“, „Fill Me In“, „7 days“.

Po jo pasirodymo festivalininkai neišsiskirstė – finalinį koncertą surengė Marijonas Mikutavičius.

Pusantros valandos trukusio pasirodymo metu M. Mikutavičius atliko garsiausias savo dainas, kurias dainavo kartu su susirinkusiais klausytojais.

BNS nuotr.

Festivalyje šiemet taip pat dalyvavo Mahmut Orhan, Dub Fx, Redfoo, Radfistai Dj's Live, Saulius Prūsaitis ir kiti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.