Naujienų srautas

Kultūra2018.08.14 12:20

Antradienį „LRT OPUS terasoje“ – „Flying Saucer Gang“ koncertas

LRT.lt 2018.08.14 12:20

Antradienio vakarą menų fabriko „Loftas“ kieme įsikūrusioje „LRT OPUS terasoje“ – naujosios mokyklos hiphopo ir trepo stiliaus grupė „Flying Saucer Gang“.

„Flying Saucer Gang“ grįžta į Vilnių dar kartą išjudint sostinės kūnų ir sielų. „Žolinių išvakarėse pakartosim tai, ką darėme vasaros pradžioje, tik šįkart dar garsiau, dar energingiau ir dar ateiviškiau“, – į koncertą gerbėjus kviečia grupė.

Nors „LRT OPUS terasoje“ koncertai vyksta kiekvieną savaitę, panašu, kad būtent „Flying Saucer Gang“ pasirodymas sumuš visus terasos lankomumo rekordus, rašoma organizatorių pranešime.

„LRT OPUS terasa“ – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi