Naujienų srautas

Kultūra2018.08.09 15:46

Vienos dienos „Re:formatų“ festivalis – prieš skvero atnaujinimą

LRT.lt 2018.08.09 15:46

Rugpjūčio 9 dieną, ketvirtadienį, vyksta vienos dienos „Re:formatų“ festivalis, organizuojamas aktyvistų, nepritariančių Reformatų skvero atnaujinimo projektui. Festivalio metu vyks ne tik meniniai užsiėmimai ir muzikos atlikėjų pasirodymai, bet ir bus galima padiskutuoti su Vilniaus savivaldybės atstovais, dar birželio mėnesį paviešinusia Reformatų skvero atnaujinimo projektą.

„Re:formatų“ festivalyje lankytojai kviečiami klausytis „Skaitymų ant laiptų“, kuriuose kūryba dalijasi Laima Kreivytė, Aušra Kaziliūnaitė, Ričardas Šileika, Liutauras Degėsys, Sara Poisson ir kt.

14 val. prasideda piknikai, meninės ir aktyvistų akcijos, tuo pačiu metu norintieji gali sudalyvauti ekskursijoje po skverą su Vilniaus savivaldybės užsakymu parengto Reformatų skvero atnaujinimo plano kūrėjais (ekskursija kartojama 17 val.).

16 val. prasidės aktyvistų diskusijos dėl dabartinio parengto plano, jo taisymų ir alternatyvų, bendros pozicijos ir strategijos formavimas, 18 val. – Vilniaus savivaldybės užsakymu parengto plano aptarimas su jo kūrėjais, aktyvistų pozicijos išsakymas ir tolimesnės strategijos derinimas

Vakaro metu susirinkusieji Reformatų skvere galės klausytis sambos būgnų grupės, taip pat „Parranda Polar“, Admirolo Užmaršties, Manto Augustaičio, Ryčio Koreniuko ir Pauliaus Vaško trio. Koncertą užbaigs muzikantas Jurgis Didžiulis.

Festivalio akimirkos – LRT fotografo E. Genio nuotraukų galerijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi