Kultūra

2018.08.06 12:11

Pirmadienį „LRT OPUS terasoje“ – izraeliečių grupė „Bucharest“ ir trumpametražiai filmai

LRT.lt2018.08.06 12:11

Pirmadienį, rugpjūčio 6 d., menų fabriko „Loftas“ kieme įsikūrusioje „LRT OPUS terasoje“ – grupė „Bucharest“ iš Izraelio. Po koncerto – trumpametražių filmų festivalio „Future Shorts Summer Season 2018 Vilnius“ vasaros sezono programa.

Grupę „Bucharest“ įkvėpė draugystė. Tel Avive 2011 m. ją sukūrė vaikystės bičiulių duetas – Guy Cohavas ir Danny Finkenthalas iš Jeruzalės, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Iš pradžių jiedu kūrė, įrašinėjo naujas dainas ir jas prodiusavo dviese, vėliau prie jų prisijungė muzikantai Lioras Korenas ir Yoni Shelegas (Asaf Avidan & The Mojos). Vis tik, tai dar nebuvo galutinis „Bucharest“ sąstatas, nes naujieji nariai netrukus iškeliavo muzikinės laimės ieškoti į Niujorką. Vėl likę dviese Guy ir Danny ilgai nenuobodžiavo, į komandą pasikvietę dar du artimus vaikystės draugus – būgnininką Adielą Goldmaną ir talentingą muzikantą bei prodiuserį Yanivą Horovizą – suformavo stiprų ketvertuką, kuris rugpjūčio 6 d. pirmąjį kartą viešės Lietuvoje ir savo kūriniais sieks pavergti lietuvių širdis.

Po koncerto bus pristatytas „Future Shorts“ vasaros sezonas, kuriame žiūrovų lauks šešių trumpametražių filmų premjeros iš visos Europos. Turint bilietą į koncertą filmų peržiūra nekainuos. Trumpų filmų festivalyje „Future Shorts“ rodomi aktualiausi trumpametražiai filmai iš viso pasaulio. Tai – didžiausias pasaulyje pop-up filmų festivalis, kiekvieną sezoną vykstantis beveik 90 šalių ir 300 pasaulio miestų.

Kiekvieną savaitę muziką mylinčių lankytojų laukianti „LRT OPUS terasa“ draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Daugiau informacijos apie renginį čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.