Naujienų srautas

Kultūra2018.08.01 13:12

Pirmą kartą „LRT OPUS terasoje“ – gotikinio roko pionieriai „Siela“

LRT.lt 2018.08.01 13:12

Rugpjūčio 1-ąją, trečiadienį, menų fabriko „Loftas“ „LRT OPUS terasoje“ – Lietuvos gotikinio roko pionieriai – grupė „Siela“, skelbiama pranešime spaudai.  

„Siela“ – Lietuvos gotikinio roko pionieriai. Savo veiklą 1990 metais pradėjusi grupė tapo laisvės ir maištaujančios roko kartos simboliu. Jau 20 metų gyvuojanti grupė išleido ne vieną kultinį albumą.

Prieš ketverius metus po ilgos pertraukos pasirodęs diskas „Dali“ nustebino išties stipriu gotikinio roko ir šiuolaikinės elektronikos lydiniu. Po „Dali“ išleidimo „Siela“ vėl grįžo prie grynos roko energijos – su sodriu gitariniu maištingumu, stipriai „sukaltais“ roko gabalais, kurių skambesys linksta net prie pankroko, tačiau vis su tuo pačiu gerai pažįstamu „sielišku“ nuoširdumu.

Kiekvieną savaitę muziką mylinčių lankytojų laukianti „LRT OPUS terasa“ atvira visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

„LRT OPUS terasa“ – vienintelė vasaros terasa, vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu atgyja ir sužaliuoja.

Šio vakaro įėjimo kaina: 3 eurai su „Facebook“ R.S.V.P., kitiems – 5 eurai. „LRT OPUS terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras vidiniame menų fabriko „Loftas“ kieme (įėjimas iš Panerių g. 37 pusė, pro prekybos centro „Iris“ vartus).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi