Naujienų srautas

Kultūra2018.07.30 11:53

„Loftas Fest“ penktadienio žvaigždės – pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantys „Metronomy“

LRT.lt 2018.07.30 11:53

Britų elektroninės muzikos žvaigždės „Metronomy“ atkeliauja į Vilnių. Grupė rugsėjo 7 d. pasirodys muzikos ir menų festivalio „Loftas Fest“ scenoje.


Atskiro paminėjimo verti įspūdingi grupės vaizdo klipai ir užburiantys gyvi jų pasirodymai, kurių metu elektronika skamba kartu su gyvais instrumentais. Per ilgą gyvavimo laiką britai užsitarnavo ne tik milijonines gerbėjų armijas visame pasaulyje, bet ir susižėrė prestižiškiausių muzikos apdovanojimų bei nominacijų. Jie buvo nominuoti ir kultiniam „Mercury“ prizui, taip pat „UK Music Video Awards“, „NME Awards“ ir daugeliui kitų.

„Melvitronica“ rugsėjo 7 d., menų fabriko „Loftas“ organizuojamame „Loftas Fest“ festivalyje apšildys lietuviai „Garbanotas Bosistas“ ir viena populiariausių Latvijos bei viena sėkmingiausių Baltijos šalių grupe tituluojama trijulė iš Latvijos –  „Carnival Youth“. Taip pat festivalyje pasirodys ir daug kitų atlikėjų iš visos Europos.

Šiemet „Loftas Fest“ vyks rugsėjo 7–8 dienomis ir žada dvi dienas ir naktis muzikos, meno ir pramogų gausos. Nuo įdomiausių Lietuvos ir užsienio grupių koncertų iki meno performansų, tarptautinės gatvės meno galerijos po atviru dangumi, naktinio kino teatro, vinilų turgaus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi