Naujienų srautas

Kultūra2018.07.24 22:30

Valdovų rūmų kieme – sielas virpinantis A. Orlovos vokalas

LRT.lt 2018.07.24 22:30

Pastaruoju metu retai koncertuojanti atlikėja Alina Orlova festivalyje „Midsummer Vilnius“  pristato naujausią, šią vasarą pasirodantį savo albumą. Sostinės valdovų rūmų kiemo erdves pripildė klausytojų išsiilgtas atlikėjos balsas, o vasariškas pasirodymas tapo reta galimybe atgaivinti sielas naujais Alinos kūrinių virpesiais.

Savitas atlikėjos vokalas, drauge scenoje pasirodęs styginių kvintetas ir ypatinga rūmų aura sukūrė jausmingą, nostalgišką bei poetišką vakaro atmosferą. Dar prieš pasirodymą A. Orlova yra sakiusi, kad dainos iš naujojo albumo perteikia įvairius jausmus ir būsenas – nuo šviesios melancholijos iki lengvo džiugesio, tad koncertų metu ji nori, kad klausytojai tai išgirstų ir tarsi nusikeltų į kitą, neegzistuojantį laiką.  

Kaip yra sakiusi pati A. Orlova, albumas gimė įkvėptas laiko ir galbūt ilgesio, o taip pat dainų, sukurtų per paskutinius porą metų. „Prieš tai dariau nemažą pertrauką - nuo paskutiniojo mano albumo jau praėjo net trys, o nuo pirmojo – lygiai dešimt metų. Šiuo albumu aš tarsi vėl grįžtu į pradžią, prie „šaknų“, juo norėčiau pažymėti pirmojo savo kūrybos etapo pabaigą“, - sakė atlikėja.

Daugiau vakaro akimirkų – nuotraukų galerijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi