Kultūra

2018.07.23 14:54

LRT OPUS terasoje – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas

LRT.lt2018.07.23 14:54

Šį pirmadienį, liepos 23-ąją, menų fabriko „Loftas“, LRT OPUS terasoje – scenos chuliganai „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, rašoma pranešime spaudai.

„Scenos išsišokėliai“, „stereotipų laužytojai“ – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ yra vadinami visaip, bet nė vienas iš apibūdinimų neatitinka to, kas iš tikrųjų vyksta šios grupės gyvuose pasirodymuose. Čia gerbėjai niekada nežino, ko tikėtis: iš kojų verčiančio vakarėlio ar mažo muzikinio spektaklio. „Koncertuose būna tiek daug veiksmo, kad patys bijom kojas nusilaužti!“ – tvirtina grupės nariai.

Kiekvieną savaitę muziką mylinčių lankytojų laukianti LRT OPUS terasa draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

Pranešimo spaudai autorių nuotr.

LRT OPUS terasa – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu atgyja ir sužaliuoja.

Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Šio vakaro įėjimo kaina: vos 8 eurai su „Facebook“ R.S.V.P., kitiems – 10 eurai. Bilietus galima įsigyti internetu čia arba prie durų. „LRT OPUS terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras vidiniame menų fabriko „Loftas“ kieme (įėjimas iš Panerių g. 37 pusė, pro prekybos centro „Iris“ vartus).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.