Naujienų srautas

Kultūra2018.07.21 12:17

Druskininkai už 30 mln. eurų atnaujins kultūros centrą

BNS 2018.07.21 12:17

Druskininkai vietoj buvusios „Nemuno“ sanatorijos koncertų salės planuoja pastatyti naują iki 30 mln. eurų vertės kultūros centrą. Miesto meras sako, jog tai padėtų vystyti konferencinį ir kultūrinį turizmą.

Miesto meras Ričardas Malinauskas sako, jog naujas centras leis pritraukti konferencijų ir kultūrinių renginių į Druskininkus.

„Kadangi Druskininkų viena iš plėtros krypčių yra konferencinis ir kultūrinis turizmas, tai turint tokį objektą, galėsime pretenduoti į bet kokią konferenciją ar kultūrinį renginį“, – teigė meras.

Jis tikisi, kad statybos prasidės dar šiemet, o jas planuojama baigti kitąmet.

„Projektas labai reikalingas ne tik Druskininkams, bet ir visai Lietuvai. Tikiuosi, kad konkursas įvyks greitai, operatyviai ir teisingai bei dar šiais metais prasidės statybos. Tai bus buvusios „Nemuno“ sanatorijos vietoje rekonstruojama salė. Tai kaip ir rekonstrukcija, bet pats objektas bus visiškai naujas“, – teigė meras.

Pasak R. Malinausko, miestas derasi su Vyriausybė dėl centro statybos finansavimo.

Druskininkų savivaldybė šią savaitę paskelbė kultūros centro rekonstrukcijos konkursą. Pasiūlymus jam galima teikti iki rugpjūčio 22 dienos. 

Pasak skelbimo, pastate bus trys salės, vienoje jų bus orkestro duobė, salė bus su modernia scenos įranga, filmavimo ir transliavimo, tiesioginio vertimo sistemomis. 

Savivaldybė anksčiau skelbė centro statybas savo lėšomis planuojanti pradėti šiais metais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi