Kultūra

2018.07.18 12:21

Trečiadienį „LRT OPUS terasoje“ – sparčiai populiarėjantis duetas „Pai X“

LRT.lt2018.07.18 12:21

Trečiadienį menų fabrike „Loftas“, „LRT Opus terasa“ scenoje, pasirodys sparčiai populiarėjantis tarptautinis duetas „Pai X“.

Tarptautinis duetas „Pai X“ – tai prodiuseris ir dainų kūrėjas Asi Yehuda iš Izraelio ir rusų kilmės dainininkė bei dainų kūrėja Evgenya Redko.

Duetas įkvėptas naujų ir vizualių garsų, alternatyvių kompozicijų, kuriose vokalinės melodijos persipina su sodriais elektroniniais elementais, siųsdamos pasąmoningas žinutes, teigiama organizatorių pranešime.

Kiek daugiau nei prieš metus pradėję intensyviau dirbti prie savo kūrybos „Pai X“ viešai išleido ir publikai pristatė kelis vaizdo klipus – „Thrive“, „Home“ ir, prieš kelias dienas, „Sailing Away“. Dienos šviesą jau išvydo pirmasis jų minialbumas „Skin“.

Kiekvieną savaitę muziką mylinčių lankytojų laukianti „LRT OPUS terasa“ draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

„LRT Opus terasa“ – vasaros terasa, vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasarą atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.