Kultūra

2018.07.11 12:26

Trečiadienį „LRT OPUS terasoje“ – vienintelis „Without Letters“ koncertas šią vasarą

LRT.lt2018.07.11 12:26

Liepos 11 d., trečiadienį, menų fabriko „Loftas“ kieme įsikūrusioje „LRT OPUS terasoje“ koncertuos vilniečiai „Without Letters“. Tai bus vienintelis grupės koncertas šią vasarą.

„Without Letters“ – tai grupė, žaidžianti su gitarinės ir šokių muzikos lūkesčiais, besivilianti garsu perteikti įgalinančio ir atpalaiduojančio bendruomeniškumo būsenas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pastaruoju metu grupę įkvepia ankstyvosios klubinės kultūros vizijos, galimybė jomis persmelkti gitarinės muzikos tradiciją, išlaikant gyvo atlikimo nenuspėjamą ir nežabotą energiją.

„Without Letters“ gyvo pasirodymo tempas ir garsų takumas siekia perkirsti nusistovėjusią asimetriją tarp atlikėjų ir publikos. Koncertuose Artūrui, Adomui ir Karoliui norisi sulieti visą tai į žaismingą, o pasisekus, net ir palaimingą bendrystę per šokio fiziškumą ir kūniškos muzikos atvirumą, vengiant perteklinių muzikinių „viražų“.

Kiekvieną savaitę lankytojų laukianti „LRT OPUS terasa“ draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

„LRT OPUS terasa“ – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Daugiau informacijos apie renginį čia.