Kultūra

2018.07.09 12:57

Pirmadienį „LRT OPUS terasoje“ – melodingas Bjelle koncertas

LRT.lt2018.07.09 12:57

Pirmadienį, liepos 9-ąją, menų fabriko „Loftas“, „LRT Opus“ terasoje – kompozitorė, dainų atlikėja ir kūrėja, radijo bei televizijos laidų vedėja Bjelle.

Atlikėjos kuriamos dainos susideda iš keletos stilių derinių – roko, džiazo ir elektroninės muzikos, kurioje viena svarbiausių išraiškos priemonių – tekstas ir jo reikšmė. Šiuo metu Bjelle (tikras vardas Raminta) studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje skaitmeninę kompoziciją, „LRT OPUS“ radijo stotyje veda radijo laidą „Taip ir Toliau“ apie lietuvių kuriamą muziką, taip pat veda vaikų dainų konkurso „Dainų dainelė“ laidas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pirmąjį EP albumą „Kas tu toks“ Bjelle išleido 2017 m. kartu su grupe bei projektu Bjelle III. Taip pat atlikėja dainuoja ekstravagantiškoje grupėje „Miško gyventojai“ ir šiuolaikinės muzikos ansamblyje „Synaesthesis“ atlieka vokalines partijas.

Belaukiant pirmadienio vakaro koncerto, jūsų dėmesiui – trumpas ir nuotaikingas interviu su Bjelle apie vasarą ir pomėgius.

Kiekvieną savaitę nuo pirmadienio iki ketvirtadienio veikianti „LRT OPUS terasa“ draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

Daugiau informacijos apie renginį čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.