Kultūra

2018.07.04 11:28

Trečiadienį „LRT OPUS terasoje“ – romantikai „Kiti Kambariai“

LRT.lt 2018.07.04 11:28

Liepos 4-ąją, trečiadienį, „LRT OPUS terasoje“ klausytojus į koncertą kviečia romantikai „Kiti Kambariai“.

„Kiti kambariai“ – tai nauja ir tuo pačiu sena grupė, su gražia istorija ir didele patirtimi. Šiandien jie turi ką mums pasakyti ir daro tai su tikru jausmu ir jėga. Su jų grojama muzika, „Foje“ laikais, užaugo visa karta – šviesi ir romantiška. Dabar jų koncertuose susitinka subrendę keturiasdešimtmečiai ir studentiškas jaunimas. Nes nuoširdžios dainos visada bus reikalingos“, – rašoma organizatorių pranešime.

Grupę sudaro puikiai visai Lietuvai pažįstami muzikantai. Arnoldas Lukošius – ekscentriškasis „Foje“ klavišininkas ir beprotiškiausio „Eurovizijos“ šokio atlikėjas iš „LT United“. Algis Kriščiūnas – garsus pop art menininkas, fotografas ir „Foje“ būgnininkas, Darius Burokas – jau grodamas su „Foje“ pagarsėjo kaip mažiausiai kalbantis Europoje bosistas. Žilvinas Sebeika – dainininkas ir gitaristas, pažįstamas iš grupės „Flamingo“ koncertų.

Kiekvieną savaitę muziką mylinčių lankytojų laukianti „LRT OPUS terasa“ draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.