Naujienų srautas

Kultūra2018.07.04 10:32

Pasaulio lietuvių susitikimas: nuo kalbų apie lietuviškąjį verslo DNR iki „Instagram“

Liepos 8–10 dienomis jau ketvirtą kartą „Harmony parke“ rengiamas Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas. Pasak organizatorių, šiemet žadama daug netikėtų susitikimų su įkvepiančiomis asmenybėmis – laukia beveik 200 pranešėjų, taip pat sporto renginiai, meno instaliacijos, lietuviškos muzikos koncertai.

Pasak PLJS organizatorės Ievos Davydenko, atvykusieji į renginį sulauks įkvepiančių susitikimų su pranešėjais iš JAV, Jungtinės Karalystės, Ukrainos ar net Ruandos.

Festivalio verslo diskusijos kvies kalbėti apie lietuviškąjį verslo DNR, technologijų Mekos sukūrimą Lietuvoje, šiuolaikinę verslo ekspansiją. Festivalio kultūros sesijose – diskusijos, kuriose bus ieškoma atsakymų, ar „Facebook“ ir „Instagram“ yra kultūra, bus klausiama, ar lietuviai gniauždami emocijas auginasi vėžius bei kaip išmokyti lietuvius kalbėti nepatogiomis temomis. Mokslo diskusijose – pokalbiai apie tai, kada Lietuva įsilies į pasaulio mokslo elitą, kodėl Lietuvoje nuvertinami humanitariniai bei socialiniai mokslai ir kodėl žmogus – vis dar neįminta mokslo mįslė.

Apie darbą ir karjerą kalbėti kvies socialinių tinklų „influenceriai“, personalo atrankų specialistai bei tie, kurie savo pavyzdžiu demonstruoja, kad rasti darbą irgi yra darbas.

Atvykusiųjų taip pat lauks menininkų Jolitos Vaitkutės ir Ray Bartkaus sukurtos instaliacijos.

Daugiau apie tai – pokalbio su renginio dalyviais įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi