Kultūra

2018.07.03 11:47

D. Montvydas atskleis naują įvaizdį – koncertuos su kameriniu orkestru

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.07.03 11:47

Trečiadienio vakarą Vilniuje, VU Botanikos sode įvyks Donato Montvydo ir kamerinio orkestro koncertas. „Tai pirmas tokio mąsto akustinis koncertas. Kamerinis orkestras suteikia jėgos ir laisvės aranžuotėse, galimybę maksimaliai parodyti muzikos grožį savo dainose, tokioje gamtos apsuptyje, kaip Botanikos sodas“, – teigia dainininkas.

„Galiu patvirtinti, kad šiame koncerte atliksime šių metų vienu didžiausių hitų laikomą kūrinį „Nieko verta“ kartu su kameriniu orkestru. Tai išskirtinė aranžuotė specialiai rašyta liepos 4-osios koncertui Botanikos sode. Neabejoju, kad žmonės bus maloniai nustebinti išgirdę jos šviesiąją pusę“, – tikina D. Montvydas.

Dainininko socialiniuose tinkluose jau pasirodė ne viena užuomina iš naujojo kūrinio klipo filmavimo užkulisių, tačiau atlikėjas iki šiol plačiau nekomentavo.

„Taip, jau galiu patvirtinti, kad šiame koncerte žiūrovai galės išgirsti naujos dainos „Žiūrėk, ką padarei“ premjerą, kuri buvo įrašinėjama drauge su Švedijos prodiuseriu Joy Debu, „Eurovizijos“ nugalėtojo Manso Zemerlowo dainos „Heros“ autoriumi“, – atskleidžia dainininkas.

Plačiau – įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt