Naujienų srautas

Kultūra2018.06.28 11:11

Melodinga pažintis – Vilniuje koncertuos Ori iš Izraelio

LRT.lt 2018.06.28 11:11

Visą vasarą menų fabriko „Loftas“ kieme veikianti muzikinė „LRT OPUS terasa“ šį ketvirtadienį lietuviams žada itin melodingą pažintį. Terasoje pirmą kartą Lietuvoje pasirodys atlikėjas Ori iš Izraelio, rašoma pranešime spaudai.

Ori nėra slapyvardis. Tai atlikėjo Ori Albohero vardas. Dainų atlikėjas ir kūrėjas iš Jeruzalės kuria melodingas, ritmiškas ir įtraukiančias muzikines kompozicijas, kurios klausytoją pakeri unikaliu, savitu skambesiu, svajingumu, nukeliančiu į nepažintus kraštus ir originaliu vokalu.

Daugelis Ori kūrinių atliekami anglų kalba, tačiau juose dažnai galima išgirsti ir hebrajų kalbą.

Mylimas gimtajame Izraelyje ir apkeliavęs nemažai Europos šalių, jis dar niekad nėra koncertas Baltijos šalyse, tad šis pasirodymas atlikėjui bus išties ypatingas ir labai laukiamas. „Nekantrauju su savo muzika supažindinti lietuvius ir viliuosi, kad ši pažintis jiems taip pat taps maloniu atradimu“, – į koncertą klausytojus kviečia Ori.

Kiekvieną savaitę muziką mylinčių lankytojų laukianti „LRT OPUS terasa“ draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

„LRT OPUS terasa“ – vasaros terasa, vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.
 

Šio vakaro įėjimo kaina: 5 eurai su „Facebook“ R.S.V.P., kitiems – 5 eurai.

„LRT OPUS terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras vidiniame menų fabriko „Loftas“ kieme (įėjimas iš Panerių g. 37 pusė, pro prekybos centro „Iris“ vartus).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi