Naujienų srautas

Kultūra2018.06.27 11:04

Trečiadienį „LRT OPUS terasoje“ skambės G. Vagelio kūriniai

LRT.lt 2018.06.27 11:04

Trečiadienio vakarą menų fabriko „Loftas“, „LRT OPUS terasoje“, klausytojai išgirs romantiškąjį Gabrielių Vagelį, skelbia organizatoriai pranešime spaudai.

Dainininkas ir dainų autorius akustiniame koncerte pristatys savo kūrybą, bet pažada nustebinti ir gerai visiems pažįstamais pasauliniais hitais, kurie suskambės naujai.

„Labai laukiu šio koncerto. Vilniuje atviroje erdvėje pasirodysiu po beveik metų pertraukos, tad nekantrauju vėl susitikti su savo klausytojais. „LRT OPUS terasoje“ išgirsite visus žymiausius mano kūrinius, bet galite tikėtis ir naujienų“, – žada atlikėjas.

Gabrieliui terasos scenoje talkins taip pat jauni, žavūs ir talentingi pianistas Lukas Gedvilas bei gitaristas Mantas Bendžius. „Pirmą kartą pasirodysiu būtent su tokia sudėtimi – pianistu Luku ir gitaristu Mantu, – kurie dar ir dainuos, tad praktiškai jau galėsime vadintis berniukų grupe. Taip pat turėsiu ir kitų svečių, bet jų kol kas neatskleisiu – kviečiu ateiti ir pamatyti patiems“, – į trečiadienio koncertą klausytojus kviečia G. Vagelis.

Kiekvieną savaitę melomanų laukianti „LRT OPUS terasa“ atvira visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.
 
Trečiadienio vakaro įėjimo kaina: 3 eurai su „Facebook“ R.S.V.P., kitiems – 5 eurai. Bilietus galima įsigyti internetu arba prie durų. „LRT OPUS terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras vidiniame menų fabriko „Loftas“ kieme (įėjimas iš Panerių g. 37 pusės, pro prekybos centro „Iris“ vartus).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi