Kultūra

2018.06.02 16:36

B. Cumberbatchas apgynė žmogų nuo chuliganų gaujos

ELTA2018.06.02 16:36

Žinomas britų aktorius Benedictas Cumberbatchas, išgarsėjęs visame pasaulyje Šerloko Holmso vaidmeniu, atliko drąsų poelgį – apgynė nepažįstamą žmogų nuo gatvės chuliganų gaujos. Tai šeštadienį pranešė laikraštis „The Sun“.

Leidinio duomenimis, kartu su žmona aktore Sophie Hunter važiuodamas taksi, 41 metų aktorius pamatė, kaip vienoje iš Londono gatvių keturi asmenys užpuolė dviratininką, gabenantį maistą užsakovams. Piktadariai trenkė vyrui į galvą buteliu. B. Cumberbatchas iššoko iš automobilio ir puolė į įvykių sūkurį, šaukdamas „Palikite jį ramybėje“. Nusikaltėliai ketino sumušti ir netikėtą dviratininko gelbėtoją, bet aktorius užkirto kelią šiems mėginimams. Chuliganams teko sprukti.

„Benedictas pasielgė labai drąsiai ir pasiaukojamai. Jeigu ne jis, dviratininkas galėjo patirti sunkių traumų“, – sakė žurnalistams taksi vairuotojas Manuelis Diasas.

Įdomu tai, kad šis incidentas įvyko netoli tos vietos, kur kertasi Marilebono ir Beikerio gatvės. Kaip tik Beikerio gatvės 221B name rašytojas Arthuras Conanas Doyle apgyvendino svarbiausią savo kūrinių personažą. „Tai buvo pats Šerlokas Holmsas, nuvijęs keturis piktadarius už Beikerio gatvės kampo“, – vaizdingai pasakojo taksi vairuotojas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.