Kultūra

2018.06.01 12:12

I. Zasimauskaitė „Olimpinėje dienoje“ prisimins LRT transliacijose atliktą vaidmenį

LRT.lt 2018.06.01 12:12

Birželio 2-ąją Panevėžyje vyksiančioje „Olimpinėje dienoje“ gerą nuotaiką kurs visą Europą su daina „When We’re Old“ sugraudinusi ir lietuviams pasididžiavimo jausmą „Eurovizijoje“ sugrąžinusi Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė. Čia ji pristatys ir savo naująjį kūrinį, teigiama pranešime spaudai.

„Esu ne sportininkė, bet labai gerbiu ir didžiuojuosi žmonėmis, kurie turi valios sportuoti, eina į tokius renginius. Man patinka dalykai, kurie vienija žmones. „Olimpinėje dienoje“ bus daug žmonių, daug jaunimo. Ten, kur gera nuotaika, muzika, puikus oras, visada smagu dalyvauti“, – sakė I. Zasimauskaitė.

Kartu su dainininke sporto entuziastus linksmins radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

I. Zasimauskaitė teigė, kad mėgsta įkvėpti kitus žmones ir tai jai sekasi daryti geriausiai. Galbūt dėl to dainininkė imsis jau šiek tiek šių metų „Eurovizijoje“ išmėginto reporterės vaidmens.

„Mėginsiu būti prie rungčių, žinau, kad turėsiu interviu, transliacijų socialiniuose tinkluose gyvai, pasakosiu, kas ten vyksta, – aiškino Ieva. – Kai buvau „Eurovizijoje“, dariau „live“ transliacijas LRT „Facebook“ paskyroje. Man patiko ir tiko, kiti sakė, kad vedėjos darbas yra mano naujasis amplua“.

R. Šeškaičio nuotr.

Dainininkė prisipažino, kad su sportu ją sieja tik jos vyras, dirbantis krepšinio treneriu: „Kai buvau maža, norėjau žaisti krepšinį, bet nuėjau į dainavimą. Krepšininkė būčiau bloga, nes po pusės minutės pavargstu ir uždūstu. Nesutverta tam“.

I. Zasimauskaitė pasidžiaugė, kad dalyvavimas „Olimpinėje dienoje“ bus dar vienas jos „pirmas kartas“, kuriuos ji šiaip gyvenime dievina. Dainininkė atskleidė, kad olimpinė šventė gali tapti ir startu jos asmeniniam fiziniam tobulėjimui.

„Prižadėjau po „Eurovizijos“ pradėti sportuoti, kodėl to nepadarius jau nuo birželio 2-osios“, – šypsosi Ieva. „Eurovizijoje“ Lietuvą ryškiomis spalvomis nudažiusi I. Zasimauskaitė Panevėžyje taip pat atliks tris dainas, iš kurių viena bus visiška staigmena.

„Galbūt pavyks padaryti siurprizą ir pristatyti naują kūrinį, kurio niekas niekur negirdėjo. Viliamės, kad pabaigsime iki šeštadienio“, – geromis žiniomis dalinosi Ieva. Dar vieną dainą ji vis dar renkasi, o trečioji bus alternatyvi eurovizinės dainos versija, kurią dainininkė atliks kartu su remikso autoriumi J. Nainiu.

DJ Jovani pseudonimu žinomo radisto nauja dainos „When We’re Old“ versija „YouTube“ kanale jau perkopė 2 mln. peržiūrų ribą.

Kartu su kitu radistu R. Mackevičiumi į „Olimpinę dieną“ atvykstantis J. Nainys tvirtino, kad jam visada smagu sugrįžti į gimtuosius kraštus. Iš Pasvalio kilęs radistas prieš metus grojo šventėje Panevėžyje ir jam 10 tūkst. žiūrovų minia padarė didžiulį įspūdį.

„Kita vertus, visada buvau ir esu šalia sporto, šiuo metu lankau „CrossFit“ treniruotes. Viskas susiję  – emociškai, psichologiškai ir fiziškai. Visos dalys sueina ir gaunasi gražus derinys, todėl privalome ir norime būti šioje šventėje“, – sakė J. Nainys.

Jis pažadėjo su R. Mackevičiumi ne tik lipti ant scenos, bet ir atvykti anksčiau, kad pamatytų, kaip viskas vyksta: „Tų sporto rungčių yra daug, viską įdomu pažiūrėti ir išmėginti“.

„Olimpinė diena“ birželio 2 dieną vyks Panevėžio centre, Senvagėje. Čia įkurtame sporto miestelyje kiekvienas norintis galės išbandyti 83 sporto rungtis.