Naujienų srautas

Kultūra2018.04.26 19:47

Naujose L. Larioniovos ir E. Rainio kolekcijose – permainų vėjai

Drabužių dizaineriai žvelgia pusmečiu į priekį ir pristato savo vizijas ateinančiam rudeniui ir žiemai. Žvilgtelėkime, ką siūlo jau bene dešimtmetį kartu autorines kolekcijas pristatantys dizaineriai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys.

Kaskart norisi parodyti kažką naujo, nesikartoti, tačiau likti atpažįstamam. Kasmet naują kolekciją pristatantis dizaineris E. Rainys šįkart prisipažįsta pirmą kartą savo kūrybiniame kelyje pajutęs mados apsisukimo ratą.

Dizainerį įkvėpė vadinamasis „glamūrinio roko“ įvaizdis, šioje kolekcijoje skirtingai nuo ankstesnių, dominavo mini ilgis.

Sprendimas mažiau galvoti apie praktiškus dalykus, sako E. Rainys, tapo tarsi pravertomis durimis į naujas idėjas. O tokiam sprendimui, jam pačiam, ko gero, reikėję subręsti.

Tradiciškai kartu su E. Rainiu naujus darbus pristatanti L. Larionova savo kolekciją apibūdina kaip jausmingą, jautresnę bei ramesnę, palyginus su ankstesne. Šįkart kūrėją inspiravo muzika – minimalistinė, taip dizainerė vadina ir naują kolekciją – minimalistine ir „arčiau kūno“.

Ne pompastikai, o kokybiškiems audiniams prioritetą skirianti dizainerė šioje kolekcijoje naudojo daug aksomo, šilko, natūralios vilnos. Drabužių kūrėja sako pasiilgusi savo mėgstamos juodos spalvos, mat keliose pastarosiose kolekcijose jos nenaudojusi, tad šį kartą juodai skirta nemažai dėmesio.

Įspūdžiai iš pristatymo – Ievos Žigaitės reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi