Naujienų srautas

Kultūra2018.04.23 10:49

Paviešinta didžėjaus Avicii nuotrauka, įamžinta vos dieną prieš jo mirtį

DELFI.lt 2018.04.23 10:49

Prieš kelias dienas muzikos pasaulį sukrėtė netikėta žinia – mirė visame pasaulyje populiarus švedų didžėjus ir prodiuseris Avicii. Iškart po šių naujienų imtos viešinti įvykio detalės, bičiulių prisiminimai ir paskutinės nuotraukos drauge.

Pasirodo, kad dieną prieš savo mirtį, didžėjus smagiai laiką leido kartu su bičiuliais jachtoje, rašo TMZ. Apie tai byloja ir, ko gero, paskutinė jo nuotrauka prieš lemtingą įvykį. Internete sklandančiame kadre Avicii sėdi šalia savo dviejų draugų, kairėje rankoje laikydamas gėrimą.

Avicii mirė eidamas 29-uosius metus. Jis buvo rastas negyvas Maskate penktadienį. Muzikanto mirties priežastys nenurodomos, bet yra žinoma, kad Avicii paskutiniais gyvenimo metais sirgo ūmiu pankreatitu, kurį iš dalies sukėlė nesaikingas alkoholio vartojimas. 2014 metais jam buvo pašalinta tulžies pūslė.

Avicii plačiajai publikai žinomas kompozicijomis „My Feelings for You“, „Seek Bromance“, „Blessed“ ir „Levels“. Žurnalo „Forbes“ duomenimis, 2013 metais jis buvo vienas iš dešimties geriausiai apmokamų pasaulio didžėjų, jo metinės pajamos siekė daugiau kaip 15 milijonų eurų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi