Naujienų srautas

Kultūra2018.03.28 10:35

Ant Trijų Kryžių kalno pastatytas ketvirtasis kryžius

LRT.lt 2018.03.28 10:35

Teatro dienos proga ant Trijų Kryžių kalno buvo pastatytas ketvirtasis kryžius, skirtas Lietuvos kultūros atstovams. Renginį inicijavo aktorius ir režisierius Ainis Storpirštis, kartu su „Vandenyno dirbtuvių“ komanda, buriančia talentingus aktorius bei kūrėjus, rašoma pranešime spaudai.

„Kasmet teatro dieną teikiami „Auksiniai scenos kryžiai“ geriausiems šalies teatro menininkams, tačiau šis renginys tapo uždaras ir prieinamas tik tam tikrai bendruomenei. Mūsų tikslas – įteikti auksinį kryžių visiems Lietuvos kultūros atstovams, pastatant jį ant Trijų Kryžių kalno, kad būtų matomas visiems, nes kultūra yra mūsų visuomenės pagrindas“, – teigia A. Storpirštis.

Aktorius ir režisierius tikisi, kad tokio milžiniško auksinio kryžiaus nešimas taps kasmetine tradicija bei paskatins jungtis ir kitus kultūros atstovus, taip pat ir visuomenę.

Milžiniškas, 6 m aukščio ir 3 m pločio aukso spalvos kryžius buvo konstruojamas prie Lietuvos Respublikos Seimo ir nešamas Gedimino prospektu Trijų Kryžių kalno link ir ten pastatytas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi