Kultūra

2018.03.25 22:03

Atnaujintas Šalčininkų kultūros centras

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2018.03.25 22:03

Po kelerius metus trukusios renovacijos Šalčininkuose duris vėl atvėrė kultūros centras, atnaujinta biblioteka. Pasak kultūros darbuotojų, iš esmės pasikeitusios darbo sąlygos leidžia geriau plėtoti kultūrinę veiklą, kviestis daugiau įvairesnių kolektyvų, organizuoti daugiau renginių.  

Po renovacijos  Šalčininkų kultūros centras pasikeitė iš esmės. Atnaujintas fasadas, modernizuota šildymo sistema, atnaujinta ir jaukiai įrengta daugiau nei 300 žiūrovų talpinanti renginių salė.

Suremontuota ir šokėjų poreikiams pritaikyta choreografijos salė, čia repetuoja šokių kolektyvas „Smaile“, dainų ir šokių ansamblis „Solčanie“, norima vesti dramos būrelio užsiėmimus.

Įrengus liftą į 3 pastato aukšte esančią viešąją biblioteką gali patekti ir senyvo amžiaus, ir judėjimo sunkumų turintys žmonės. Suremontuotos suaugusiųjų bei vaikų bibliotekos ir skaityklos patalpos, supirkti nauji baldai ir įranga. 

Kultūros centras atnaujintas už Europos Sąjungos, valstybės ir Šalčininkų savivaldybės lėšas – tam prireikė maždaug 2 mln. eurų.

Daugiau apie tai sužinosite žiūrėdami Salomėjos Pranaitienės reportažą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.