Naujienų srautas

Kultūra2018.02.28 17:58

Darbą pradės naujas LNOBT generalinis direktorius

LRT.lt 2018.02.28 17:58

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson pasirašė įsakymą, kuriuo Joną Sakalauską paskyrė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovu. Naujas vadovas darbą pradeda nuo kovo 1 dienos. 

„Tikiu, kad jaunas ir ambicingas vadovas kartu su savo komanda įneš kūrybinės energijos, padedančios formuoti aukštos meninės kokybės repertuarą, skatins kūrybinį atsinaujinimą, ir savo darbe laikysis aukštų skaidrumo ir etikos reikalavimų – sako kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson.

J. Sakalauskas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje yra baigęs operinio dainavimo studijas, įgijo bakalauro ir magistro laipsnius  (prof. V. Noreikos dainavimo klasė), rašoma LRT.lt siųstame pranešime.

J. Sakalauskas yra operos dainininkas, kompozitorius, muzikinio teatro projektų prodiuseris. Jis buvo įsteigęs ir vadovavo viešajai įstaigai „Baltijos kamerinis operos teatras“, prodiusavo jos spektaklius ir koncertus, inicijavo ir rengė ilgalaikę mokymo programą jauniesiems operos solistams. Nuo 2015-ųjų metų J. Sakalauskas vadovavo Klaipėdos valstybiniam muzikiniam teatrui. 

Šiemet vasario 5 d. vykusioje atrankoje į LNOBT generalinio direktoriaus pareigas J. Sakalauskas surinko daugiausiai komisijos balsų iš 13 kandidatų.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovo konkursas bus skelbiamas per 15 darbo dienų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi